reklamı kapat

POPÜLER

Hyper

Yeni iPad Pro’ya dizüstü bilgisayar bağlantıları getiren aksesuar: Hyper USB-C Hub

Yeni iPad Pro, Lightning bağlantısından USB-C bağlantısına geçiş yapan ilk iOS cihazıdır. Popüler Apple aksesuar üreticisi Hyper, iPad Pro’ya ekstra bağlantı noktaları getiren aksesuarını tanıttı.

iPad Pro USB-C Hub olarak adlandırılan USB-C bağlantısı, 11 inç ve 12,9 inç iPad Pro modellerinde kullanılabiliyor. Aksesuarla birlikte yeni iPad Pro’yu satın alan kullanıcılar USB-A, SD/microSD kart, DMI ve 3,5 mm bağlantı noktalarından faydalanabiliyor. Önümüzdeki ay piyasadaki yerini alacak bağlantı aksesuarının fiyatı ise 99 dolar.  Cihazın uzay grisi ve gümüş renk seçeneklerine sahip olduğunu söyleyelim. iPad Pro’da dizüstü bilgisayar deneyimini yaşamak istiyorsanız Hyper’ın bağlantı noktasının sizin için iyi bir tercih olacağını belirtelim.

Gücünü A12X Bionic işlemcisinden alan 11 inçlik modelin 512 GB’a kadar olan modellerinde 4 GB RAM yer alırken, 1 TB’lık modelde 6 GB’lık RAM bulunuyor. Yeni modelde kullanılan A12X Bionic işlemcisiyle tabletin harikulade performansa imza atması bekleniyor. 11 inçlik modelde dikkat çeken önemli bir detay ise TrueDepth kamera sistemi ve Face ID teknolojisi. Face ID teknolojisi sayesinde yeni iPad Pro kullanıcıları tabletlerindeki şifrelerini yüz tanıma sistemiyle açabiliyor. Bilindiği üzere TrueDepth kamera, birbirinden farklı 50’den fazla kas hareketini analiz ederek yüz ifadelerinizi 12 farklı Animoji karakterine dönüştürüyor. En basit tanımıyla emojilerin hareketlendirilmiş hali olan animojilere istenilen yüz ifadeleri verilebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

11 inçlik iPad Pro’nun satış fiyatı ne kadar?

11 inçlik modelin Türkiye’deki başlangıç fiyatı ise 5.899 TL. 10,5 inçlik modelin başlangıç fiyatı ise 4.799 TL.

Video