reklamı kapat

POPÜLER

Kirin 980 AnTuTu Kirin 980 darbesi; işte AnTuTu’ya göre kasım ayının en güçlü Android akıllı telefon modelleri

Kirin 980 darbesi; işte AnTuTu’ya göre kasım ayının en güçlü Android akıllı telefon modelleri

AnTuTu, diğer aylarda olduğu gibi geride bıraktığımız ayın da en güçlü Android akıllı telefon modelleri listesini paylaştı. Listede adeta Kirin 980 darbesi yaşandı.

Bu listeyi bünyesinde yapılan testler üzerinden oluşturan AnTuTu, yeni ayın listesiyle de satışa çıkmış en güçlü Android modellerini karşımıza getiriyor. Baktığımız zaman listenin en üstünde ekim ayında olduğu gibi yine 7 nm Kirin 980 işlemcili Mate 20, Mate 20 Pro ve Mate 20 X modelleri yer alıyor. Dördüncü sıra ise yine Kirin 980’li Honor Magic 2 tarafından ele geçirilmiş durumda. Listenin beşinci sırasında 10 GB RAM‘e sahip Xiaomi Black Shark Helo karşımıza çıkarken, altıncı sırada ise yeni modellerden OnePlus 6T yer alıyor. Yedinci sırada normal Xiaomi Black Shark  karşımıza çıkıyor. Sekizinci sırayı çift ekranlı yeni model Nubia X alırken, listeyi OnePlus 6 ve Xiaomi Mi 8 sonlandırıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kirin 980 AnTuTu Kirin 980 darbesi; işte AnTuTu’ya göre kasım ayının en güçlü Android akıllı telefon modelleri

AnTuTu tarafından yayımlanan en güçlü Android akıllı telefon modelleri listesinin lideri çok yakında değişecek

Çünkü kısa süre önce tanıtılan Snapdragon 855, performans konusunda Kirin 980’i geçiyor. Snapdragon 855’li ilk modellerin önümüzdeki ay tanıtılması ve satışa sunulması bekleniyor. 7 nm üretim sürecinden çıkan işlemci, özellikle grafik performansıyla öne çıkıyor.

İlgili Video

Listenin lideri Huawei Mate 20 ailesi