reklamı kapat

POPÜLER

AnTuTu’ya göre eylül ayının en güçlü Android telefon modelleri

AnTuTu’ya göre eylül ayının en güçlü Android telefon modelleri

Akıllı telefonlar için performans testi denildiği zaman akla gelen ilk isimlerden AnTuTu, ağustos ayında olduğu gibi geride bıraktığımız ayın da en güçlü Android telefon modellerini paylaştı.

Bu listeyi bünyesinde yapılan testler üzerinden oluşturan AnTuTu, yeni ayın listesiyle de satışa çıkmış en güçlü Android telefon modellerini karşımıza getiriyor. Baktığımız zaman yeni listenin en üstünde geçen ay olduğu gibi oyun telefonu Xiaomi Black Shark 2 Pro değil yeni tanıtılan Vivo NEX 3 5G yer alıyor. İkinci sırada karşımıza karşımıza Vivo iQOOO Pro 5G çıkarken, üçüncü sırayı Asus ROG Phone 2, dördüncü sırayı ise Xiaomi Black Shark 2 Pro alıyor. Listenini devamına baktığımız zaman sırasıyla Xiaomi Mi 9 Pro 5G, Meizu 16s Pro, Redmi K20 Pro, Galaxy Note 10 Plus 5G, OnePlus 7 Pro ve Huawei Mate 30 Pro modelleri bizleri karşılıyor.

AnTuTu’ya göre eylül ayının en güçlü Android telefon modelleri

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

AnTuTu listesi yine en güçlü Android telefon modellerini karşımıza getiriyor

Burada Kirin 990 işlemcisiyle Huawei Mate 30 Pro’nun sonucu olması dikkatlerden kaçmıyor. Snapdragon 855 Plus’lı modellerin gösterdiği performans ise gayet güzel görünüyor. Bu listede biliyorsunuz iPhone modelleri dahil edilmiyor. Genel performans konusunda iPhone 11 ailesi şu an mobil dünyanın liderliğinde oturuyor. Modellerde yer alan A13 Bionic işlemci, şu an ihtiyaçtan fazla bir performans sunuyor.

İlgili Video

Çok özel iPhone 11 modelleri