reklamı kapat

POPÜLER

Sennheiser GSP 370 kablosuz oyuncu kulaklığı

Sennheiser’dan pil ömrüyle şaşırtan kablosuz oyuncu kulaklığı: GSP 370 [Video]

Kulaklık denildiği zaman akla gelen ilk isimlerden Sennheiser, yeni kablosuz oyuncu kulaklığı GSP 370 ile karşımızda. Model pi ömrüyle öne çıkıyor.

Advertisement

Sennheiser, oyuncu kulaklığı tarafını büyütmeye devam ediyor. Bu noktada firmanın karşımıza çıkardığı en yeni model ise kablosuz çalışan GSP 370 oluyor. PC, Mac ve PS4 ile uyumlu olarak çalışan modelin, tam 100 saatlik bir kablosuz kullanım ömrü bulunuyor. Bunun haftada 6 saat oyun oynayan normal bir kişiye tam 4 ay boyunca yeteceği aktarılıyor. Sıkı oyunculara ise 1 ay boyunca fazlasıyla yetebilecek gibi görünen Sennheiser GSP 370, bünyesinde yerleşik olarak yüksek kaliteli bir mikrofon taşıyor. Bu sayede oyun içi iletişimi etkili hale getiren model, mikrofon tarafında gürültü engelleme yapabiliyor. Oldukça konforlu olduğu ve bu sayede uzun oyun seanslarında sorun yaratmadığı aktarılan kablosuz oyuncu kulaklığı, söylendiği kadarıyla sıfıra yakın bir gecikmeyle çalışıyor. Sağlam ve modern görünen bir gövdesi bulunan kulaklığın kutusundan şarj için microUSB kablosu ile kablosuz veri aktarım aparatı çıkıyor.

Sennheiser GSP 370 kablosuz oyuncu kulaklığı
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kablosuz oyuncu kulaklığı Sennheiser GSP 370, gelişmiş bir seçenek

Peki bu dikkat çeken modelin fiyatı ne kadar? Firmanın açıklamasına göre kulaklık yurt dışında 200 dolar fiyat etiketiyle raflardaki yerini alıyor. Modelin Türkiye’de de satılacağı düşünülüyor. Ancak bunun için bir tarih yok.

İlginizi Çekebilir

Star Wars hayranlarına özel iki akıllı saat