reklamı kapat

POPÜLER

Sennheiser GSP 670 oyuncu kulaklığı
Sennheiser GSP 670 oyuncu kulaklığı
Sennheiser GSP 670 oyuncu kulaklığı
Sennheiser GSP 670 oyuncu kulaklığı

Oyunculara özel Sennheiser GSP 670 kulaklık ve açıklanan inanılmaz Türkiye fiyatı

Kulaklık pazarının en prestijli ve önemli oyunucusu Sennheiser, ürün gamına bir modelde daha ekledi. Oyuncu kulaklığı Sennheiser GSP 670 tanıtıldı.

Sennheiser GSP 670 kulaklık modeli, şimdiye kadar gördüğümüz en gelişmiş oyuncu odaklı kulaklıklar arasında yer alıyor. Markanın ilk kablosuz oyuncu kulaklığı olarak geçen GSP 670, görebileceğiniz kafa üstü formunda. Yapısı ve özellikleriyle eSpor tarafına da uygun olduğu açıklanan kulaklık, tam 20 saat boyunca kablosuz olarak aralıksız görev yapabiliyor. Gerçekten kaslı bir tasarımı bulunan ve yüksek ses kalitesi sunan model, yerleşik bir mikrofona da sahip. Firmaya göre arka plandaki gürültüler mikrofondaki yapı sayesinde filtreleniyor ve karşı tarafa iletilmiyor. Açıklandığı kadarıyla kulaklıkta sunulan mikrofon harici çözümlere gerek bırakmayacak kadar iyi kayıt / aktarım yapabiliyor.. PC ve PlayStation 4 ile uyumlu olarak çalışan Sennheiser GSP 670, Bluetooth modülü ile akıllı telefon ve tabletlerle de kullanılabiliyor. Windows için sunulan Sennheiser Gaming Suite programı sayesinde çeşitli surround ses modları, ekolayzır ve mikrofon ayarları kişiselleştirilebilen ürün, uzun süre kullanılsa dahi ağır yapmayan bir konforda tasarlanmış.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Oyuncu kulaklığı Sennheiser GSP 670, Türkiye fiyatıyla nefes kesiyor

Türkiye’ye Bircom tarafından getirilen kulaklık, 3.099 TL fiyat etiketiyle çok ama çok kısıtlı bir kitleye hitap ediyor. Sadece en iyisini isteyenlere ve bütçe sorunu olmayanlara hitap eden ürün, alanın en üstünde oturuyor.