reklamı kapat

POPÜLER

Sennheiser
Sennheiser GSP 300

Sennheiser oyunculara yönelik yeni ses ürünlerini tanıttı

Sennheiser yeni ses ürünlerini görücüye çıkardı. Sennheiser’ın tanıttığı yeni cihazlar arasında GSX 1200 PRO ve GSX 1000 olarak adlandırılan ses amplifikatörleri ve GSP 300 isimli oyuncu kulaklığı yer alıyor.

PC ve Mac kullanıcıları için geliştirilen ses amplifikatörleri oyuncuları hedef alıyor. Sennhesier’ın belirttiğine göre doğru pozisyonel sese destek veren amplifikatörlerde 7.1. sanal çevresel algoritma bulunuyor. Dijital-analog dönüştürücü çiplerinin yer aldığı amplifikatörlerde buna ek olarak LED ışıklar ve dokunmatik ekranlar da mevcut. Ana görselde sağ tarafta yer alan GSX 1200 PRO modeli daha çok profesyonel oyuncuları sol tarafta karşımıza çıkan GSX 1000 ise orta seviye oyuncuları hedef alıyor.

Sennheiser’ın tanıttığı GSP 300 isimli kulaklık ise PC ve Mac haricinde Xbox One ve PS4’te de uyumlu şekilde çalışıyor. Gürültü engellemeli mikforona da sahip olan kulaklık 100 dolardan satışa sunulacak. GSX 1000 ve GSX 1200 PRO amplifikatörler ise sırasıyla 230 dolardan ve 250 dolardan piyasadaki yerini alacak.