reklamı kapat

POPÜLER

Sennheiser GSP 600
Sennheiser GSP 600

Sennheiser’dan “içinizi titretecek” oyuncu kulaklığı [Video]

CES 2018 fuarında yer alan bir diğer isim de ses konusunda uzman Sennheiser firmasıydı. Şirket özellikle yeni geliştirdiği oyunculara özel kulaklık GSP 600 ile dikkatleri üzerine çekti. Karşımızda her açıdan ince düşülmüş bir ürün yer alıyor.

Sennheiser‘ın tanıttığı yeni oyunculu kulaklığı GSP 600, söylendiği kadarıyla direkt olarak Game Zero modeli üzerine kuruluyor. Bu noktada baktığımız zaman ilk olarak tasarım dikkatleri üzerine çekiyor. Metal bağlantı noktalarıyla hem sağlam hem de oldukça kaslı duran ürün, üst bölümünde özel bir ayar mekanizması taşıyor. Bu mekanizma üzerinden ürünün kulaklarınız üzerine uygulayacağı basınç ayarlanabiliyor. Bu noktada sağlanacak optimum ayar daha iyi ses yalıtımı getirirken, daha iyi de bir konfor sağlanıyor. Bu konfora yeni tasarlanan şekil alabilen kulak pedlerinin de büyük katkısı bulunuyor. Bünyesinde yer alan yeni alüminyum sürücülerle özellike “bass” üretimi konusunda fark yarattığı belirtilen GSP 600, alt frekanslarda “içinizi titretecek” derin vurgular yapabiliyor. Gelişmiş de bir mikrofonu bulunan cihaz, böylece oyun içi iletişimi daha net hale getiriyor.

Sennheiser GSP 600, en iyisi isteyenlere özel

Üzerinde yer alan tekerlek kontrolcüyle hızlı ses kontrolü de sunan kulaklık, dediğimiz gibi ince düşülmüş detaylar üzerine kuruluyor. Profesyonel oyunculara hitap eden ürün, 3.5mm kulaklık portuyla hem konsol hem bilgisayarlarda kullanılabiliyor. Bu gelişmiş kulaklığın fiyatı ise 250 dolar seviyesinde.

Video