reklamı kapat

POPÜLER

Huawei Mate 10 Pro

iPhone X’dan daha yüksek fiyata satılan Porsche Design imzalı Huawei Mate 10 Pro

Huawei, geçtiğimiz yılın sonlarına doğru satışa sunduğu Mate 10 modelinde Mate 10 Porsche Design’ı da görücüye çıkartmıştı. Lüks tasarıma yeni bir bakış açısı getiren bu modelin ardından Huawei, bu kez Mate 10 Pro modelinin Porsche Design versiyonunu tanıttı.

Önümüzdeki ayın sonunda gerçekleşecek Mobil Dünya Kongresi’nde P20 serisini tanıtmaya hazırlanan şirket, P20 serisi öncesinde Mate 10 Pro Porsche Design’la iddialı geliyor. Ayrıcalıklı bir deneyim arayan kullanıcılara hitap eden telefon, Porsche tasarım çizgilerini mobil cihaza taşıyor. Simsiyah bir gövdeye sahip olan telefonun ön yüzeyinde Porsche Design imzası görülüyor. Cihazın arkasında ise Huawei logosu göze çarpıyor. Kutu içeriğinden Montblanc imzalı deri kılıfın, bir çift kulaklığın, şarj için iki kablonun ve hızlı şarj adaptörünün de çıktığı telefonda 256 GB’lık depolama alanı ve 6 GB RAM kullanılıyor.

Huawei Mate 10 Pro Porsche Design, fiyatıyla dudak uçuklatıyor

Şirketin Porsche Design iş birliğinde geliştirdiği Mate 10 Pro Porsche Design, 18 Şubat‘ta Amazon, Best Buy ve Microsoft mağazaları üzerinden satışa sunulacak. Telefon Porsche Design mağazalarında şubat ayının sonunda kullanıcıların beğenisine sunulacak. Huawei Mate 10 Pro Porsche Design’ın satış fiyatı ise 1.225 dolar. Apple’ın yeni amiral gemisi telefonu iPhone X’un yurt dışındaki fiyatının 1.000 dolar olduğunu ve şirketin yeni telefonunun daha yüksek bir fiyata sahip olduğunu belirtelim.

Video