reklamı kapat

POPÜLER

Huawei Mate 20 Huawei Mate 20 Pro

Huawei’nin Mate 20 ve Mate 20 Pro modellerine ek olarak bir akıllı telefon sürprizi daha mı var?

Çok merak edilen Huawei Mate 20 ve Mate 20 Pro, 16 Ekim tarihinde resmi olarak lanse edilecek. Ortaya çıktığı kadarıyla firmadan sürpriz bir model daha geliyor. Peki bu ne olabilir?

Mate 20 ve Mate 20 Pro‘nun geleceği firma tarafından da açıklanıyor. Hima ve Laya kod adlı bu telefonlara ek olarak Huawei, “Everest” kod adlı bir model daha geliştiriyor. Sağlam kaynak Roland Quandt tarafından “EVR-xxxx” takısı altında göründüğü belirtilen telefon, söylendiği kadarıyla şirket çalışanları tarafından aktif olarak kullanılıyor. Bu detay gizemli modelin yakında tanıtılabileceğini gösteriyor. Bu modelin ne olabileceği hakkında ise şu an iki farklı tahmin bulunuyor. İlk tahmin Everest kod adlı akıllı telefonun Mate 20 Porsche Design ya da Mate 20 Pro Porsche Design olabileceğini gösteriyor. Bildiğiniz gibi daha önce de Porsche Design modeller çıkaran firma için bu beklenti oldukça olası duruyor. Bir diğer tahmin ise modelin daha büyük ekranlı bir Mate 20 olabileceği yönünde. Bu genel olarak çok mantıklı görünmüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Huawei Mate 20 Huawei Mate 20 Pro

Huawei Mate RS Porsche Design

Huawei bir katlanabilir akıllı telefon da geliştiriyor

Everest’in firmanın ilk katlanabilir akıllı telefon modeli olması beklenmiyor. Ancak yine de kesin konuşulmuyor. Pazardaki ilk katlanabilir akıllı telefonu tanıtmayı / göstermeyi isteyen Huawei, 16 Ekim tarihinde büyük bir sürpriz yapabilir deniyor. Katlanabilir akıllı telefonların 2019 yılında satışa çıkacağı belirtilirken, alanda Samsung, Xiaomi ve Oppo da aktif olarak çalışıyor.

İlginizi Çekebilir

Firmayı öne çıkaran en önemli akıllı telefon P20 Pro