reklamı kapat

POPÜLER

Huawei Mate 20 Porsche Edition

Temsili

Huawei Mate 20 Porsche Edition Huawei Mate 40 Pro

Huawei Mate 20 Porsche Edition, şirketin 40W SuperCharger güç adaptörüyle mi geliyor?

Huawei, Mate 20 ve Mate 20 Pro ile beraber Mate 20 Porsche Edition modelini de tanıtmaya hazırlanıyor. Bu model hakkında heyecan verici bir detay var.

Huawei Mate 20 ve Mate 20 Pro, resmi olarak 16 Ekim tarihinde lanse ediliyor. İşte bu etkinlik kapsamında Mate 20 Porsche Edition modelinin de lanse edilmesi bekleniyor. Biliyorsunuz firma Porsche Edition modellerini teknik ve tasarımsal olarak normalin üzerine konumlandırıyor. Bu açıdan da yeni ortaya çıkan 40W SuperCharger güç adaptörünün bu model ile geleceği konuşuluyor. Firmanın yeni modellerin 15W hızlı şarj sunan bir kablosuz şarj cihazı tanıtacağı biliniyor. Ancak esas konuşulacak sistem 40W SuperCharger olacak gibi görünüyor. Bu sistemde 4A 10V değeri karşımıza çıkıyor ve 22.5W gücündeki mevcut kablolu sistem resmen ikiye katlanıyor. Honor Magic 2 modeliyle de geleceği belirtilen güç adaptörü, hız konusunda Oppo Find X Lamborghini Edition‘da yer alan 50W SuperVOOC şarj sisteminin ise altında kalıyor.

Huawei Mate 20 Porsche Edition

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Huawei Mate 20 ve Mate 20 Pro çok merak ediliyor

Firmanın 2018 için son amiral gemisi akıllı telefonları olacak Mate 20 ve Mate 20 Pro, P20 Pro’nun yaptıkları nedeniyle merakla bekleniyor. Biliyorsunuz aile içerisinde bir de Mate 20 Lite modeli yer alıyor. Bu model teknik olarak geride kalıyor olmasına rağmen güzel bir seçenek ortaya koyuyor.

İlginizi çekebilir

Sürgülü kameraya sahip Lenovo akıllı telefon