reklamı kapat

POPÜLER

Huawei Porsche Design Mate RS

Esas bomba “Huawei Porsche Design Mate RS” için hazır olun

Huawei‘nin yarın sonunda resmi olarak lanse edilecek yeni akıllı telefonları P20, P20 Lite ve P20 Pro, uzun süredir P20 Porsche Design isimli özel bir versiyonla gündeme geliyor. Ancak bu konuda karşımıza farklı bir model çıkıyor. Kaynaklar Porsche Design Mate RS için hazır olun diyor.

Bildiğiniz gibi Porsche Design altında daha önce akıllı telefonlar hazırlayan Huawei, şimdiye kadar P20 Pro’nun üzerine kurulan P20 Porsche Design ile karşımıza çıkacak deniyordu. Ancak bu bilgi bugün komple değişti. Söylendiği kadarıyla şirket direk olarak karşımıza Porsche Design Mate RS ile çıkmaya hazırlanıyor. Resmi kaynaklara göre bu telefon P20 ve P20 Pro’dan farklı bir altyapı kullanıyor. İşte bu yüzden daha önce duyduğumuz şu teknik özellikler daha anlamlı hale geliyor. Buna göre telefon ekrana entegre parmak izi sensörüne sahip olacak deniyor. Yeni yayılan teknolojiyi ilk olarak bu modelde kullanacak gibi duran firma, sızan ilk görsele göre kamera konusunda da bir değişiklik yapıyor. Modelin arkasındaki 40 megapiksellik üçlü kamera P20 Pro gibi dikey değil yatay konumda bulunuyor. Çentikli bir ekrana sahip olmayacağı da belirtilen telefonun, NEO-AL00 kod adıyla anılıyor. Bu da onun tam 512 GB dahili depolamayla karşımıza çıkabileceğini gösteriyor. Şirket bu konuda sektörde bir ilke imza atmaya hazır görünüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Huawei Porsche Design Mate RS

Porsche Design Mate RS, Huawei P20 ailesini gölgede bırakabilir

Dediğimiz gibi yarın Paris merkezli bir etkinlikte lanse edilecek telefonlar, merakla bekleniyor. Artık haklarındaki hemen her detayı bulduğumuz modeller, biliyorsunuz özellikle kamera konusunda iddialı görünüyor.

İlgili Video

Aile için hazırlanan iddialı reklam