reklamı kapat

POPÜLER

Kablolu oyuncu kulaklığı EPOS H3

Sennheiser markası EPOS imzalı oyuncu kulaklığı: H3

Sennheiser’ın oyunculara özel ekipmanlar için kurduğu EPOS markasından dikkat çekici bir oyuncu kulaklığı geldi. Kablolu EPOS H3 tanıtıldı.

EPOS H3, kafa üstü formunda hazırlanan en yeni “temel seviye” oyuncu kulaklıklarından. Siyah ve beyaz olmak üzere iki farklı rengi olan ürün, “PC, Mac, PlayStation 4 / 5, Xbox One, Xbox Series X ve Switch” ile tam uyumlu.

Yerleşik bir hareketli mikrofona sahip olan ürün, hafif bir seçenek olarak görülüyor ve ses kalitesi fiyatına göre oldukça iyi bulunuyor.

Fiyatı konusu açılmışken 119 dolarlık bir etiketin karşımıza çıktığı H3, geniş kafa ayar özelliğine sahip ve genel olarak oldukça şık görünüyor.

İlginç olarak sürücü boyutu tam olarak açıklanmayan H3, buna karşın yüksek bass getiriyor bilgisi veriliyor. Bu konuda kulaklığın kimseyi pişman etmesi beklenmiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

EPOS H3 oyuncu kulaklığı ileride Türkiye’ye de gelebilir

Bu arada Sennheiser için geçtiğimiz aylarda önemli bir haber ortaya çıkmıştı. İstendiği gibi gitmeyen satış durumları nedeniyle Sennheiser “tüketici elektroniği” bölümünü (Birçok kulaklık ve soundbar birimini yer aldığı) satmayı düşünüyor haberi ses getirdi.

Burada her opsiyona açık olduklarını aktaran ve tüketici elektroniği tarafı için büyük bir yatırıma da hayır demeyeceklerini aktaran firma, söylendiği kadarıyla artık daha çok profesyonel kesime odaklanmak istiyor.

Profesyonel ürünleriyle çok daha yüksek kar elde eden firma, geçtiğimiz aylarda global olarak 650 çalışanıyla da yollarını ayırmıştı. Şu an şirkette aktif olarak 2.800 çalışanın yer aldığı aktarılıyor.

Tüketici elektroniği pazarındaki zorlu mücadelede çok iyi ürünler yapmasına rağmen rekabet edemeyen dev Sennheiser, bakalım bu konuda hangi yolu izleyecek.

İlginizi Çekebilir

Xiaomi telefonlarını böyle test ediyor