reklamı kapat

POPÜLER

EPOS B20 yayıncı mikrofonu

Sennheiser markası EPOS imzalı ilk yayıncı mikrofonu: EPOS B20

Sennheiser’ın oyunculara özel ekipmanlar için kurduğu EPOS markasından yüksek kaliteli ses vadeden EPOS B20 yayıncı mikrofonu geldi.

EPOS B20 yayıncı mikrofonu, direkt olarak Twitch üzerinden yayın yapan kişilere odaklanıyor. Hedef kitlesi özellikle oyun yayıncıları olan ürün, biraz iddialı olmasına “stüdyo kalitesinde” kayıt yapabiliyor.

Burada firmadan yapılan açıklamaya göre birçok rakip gibi 16-bit yerine 24-bit çözünürlükte kayıt sunuluyor ve 48KHz – 48.000 arası yakalanabiliyor. Mikrofon bir insan tarafından duyulabilecek tüm frekans aralığını kapsıyor.

USB üzerinden çalışabilen modern görünümlü yayıncı mikrofonu, ufak olduğundan fazla yer kaplamıyor. Bünyesinde fiziksel kontrol ayarları olan ve sesi tek butonla kapatabilen ürün, dört farklı kayıt moduyla geliyor.

Bu dört farklı mod ile ürün yerleştirildiği her konumda (Kol üzerinden ters ya da düz) maksimum kayıt performansı getirebiliyor. Ürünün kayıt altyapısı özel yazılım üzerinden istenildiği gibi özelleştirilebiliyor.

199 dolarlık yurt dışı fiyatı açıklanan ürün direkt olarak buradan elde edilebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

EPOS B20 yayıncı mikrofonu öncesinde EPOS H3 oyuncu kulaklığı gelmişti

EPOS H3, kafa üstü formunda hazırlanan en yeni “temel seviye” oyuncu kulaklıklarından olmuştu. Siyah ve beyaz olmak üzere iki farklı rengi olan ürün, hatırlamak adına “PC, Mac, PlayStation 4 / 5, Xbox One, Xbox Series X ve Switch” ile tam uyumlu.

Yerleşik bir hareketli mikrofona sahip olan ürün, hafif bir seçenek olarak görülüyor ve ses kalitesi fiyatına göre oldukça iyi bulunuyor.

Fiyatı konusu açılmışken 119 dolarlık bir etiketin karşımıza çıktığı H3, geniş kafa ayar özelliğine sahip ve genel olarak oldukça şık görünüyor.

İlginç olarak sürücü boyutu tam olarak açıklanmayan H3, buna karşın yüksek bass getiriyor bilgisi veriliyor. Bu konuda kulaklığın kimseyi pişman etmesi beklenmiyor.

İlginizi Çekebilir

Xiaomi telefonlarını tam olarak böyle test ediyor