reklamı kapat

POPÜLER

OnePlus 9 Pro OnePlus 9R OnePlus Nord CE 5G

OnePlus Nord CE 5G için tüm detaylar ortaya döküldü

Bazı telefonları ve ürünleri Türkiye’de de elde edilebilen OnePlus‘ın yeni telefonu OnePlus Nord CE 5G için teknik sürpriz kalmadı.

OnePlus firması 10 Haziran tarihinde bir etkinlik düzenleyecek ve bu etkinlik kapsamında karşımıza OnePlus Nord CE 5G modelini çıkaracak.

İşte bu telefon yapılan detaylı sızıntıya göre 6,43 inç boyutunda 90 Hz AMOLED ekran üzerine kuruluyor. Model parmak izi sensörünü bu ekrana entegre ediyor.

Telefon gücünü ,se Snapdragon 750G işlemciden alıyor. İsminden de geçtiği üzere 5G desteği olan Nord CE 5G, arkasında tam olarak üçlü kamera sistemi taşıyor.

Aktarıldığı kadarıyla burada 64 megapiksel ana + 8 megapiksel ultra geniş açı + 2 megapiksel derinlik kameraları bir araya geliyor.

Modelin önüne ise 16 megapiksel selfie kamerası yer alıyor. Bu kameranın bir ekran deliğinde olacağı aktarılıyor.

30W hızlı şarj destekli 4.500 mAh pille gelen telefon, 6 GB / 64 GB ve 8 GB / 128 GB RAM ile Depolama seçeneklerine sahip olacak.

Kutusundan Android 11 ile çıkacak bilgisi verilen OnePlus Nord CE 5G, 3,5 mm kulaklık girişi taşıyor ve bu konuda da sevindiriyor.

Modelin tasarımı ise söylendiği kadarıyla OnePlus 9 serisinin çizgisini devam ettirecek. Bu plastik gövdeli telefonun çıktıktan sonra Türkiye’de de satılmasını bekliyoruz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

OnePlus Nord CE 5G dışında başka bir haber daha var

Ortaya çıkanlar doğruysa OnePlus’tan yakında “OnePlusTag” isimli bir Apple AirTag rakibi bir takip aksesuarı gelebilir. Resmi olarak kayır altına alınan bu isim, takip aksesuarından başka bir şeye işaret etmiyor gibi görünüyor.

Biliyorsunuz bu alanda Samsung da yer alıyor. Bu ürünlerin hepsi Tile imzalı çözümler çok sağlam rakipler oluyor.

İlginizi Çekebilir

Microsoft’un oyun tarafına özel yeni kulaklığı