reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Note

Uygun fiyatlı Samsung Galaxy Note hakkında yeni bilgiler

Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung, söylendiği kadarıyla bütçe dostu / orta seviye bir Galaxy Note geliştiriyor. İşte bu modelden yeni bilgiler var.

Galaxy Note ailesi biliyorsunuz şu an burada incelediğimiz Samsung Galaxy Note 10 ve burada incelediğimiz Galaxy Note 10 Plus modellerinden oluşuyor. Seride aynı zamanda Türkiye’de satılmayan Galaxy Note 10 Plus 5G modeli de yer alıyor. İşte bunlar yanına ciddi ciddi orta seviye ve bütçe dostu bir model daha geliyor. Şimdilik kırmızı ve siyah renk seçeneklerine sahip olduğu aktarılan telefon, SM-N770F koduyla geçiyor ve Avrupa’da da satılacak deniyor. Bağlantılı olarak Türkiye’de de satılacak gibi duran telefon, pazara Galaxy Note 10 Lite olarak çıkabilir deniyor. Bazı kaynakların Galaxy Note 10e olarak isimlendirilebileceğini belirttiği telefon, bir Note olacağı için S Pen’e de sahip olacak. Mevcut modellerin Türkiye’de 9.899 TL‘den başladığı göz önüne alındığı zaman çok daha geniş bir kitleye hitap edecek bu model, karşımıza çıkan son Galaxy Note modeli de olabilir deniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy Note serisi 2020’de tarih olabilir

Daha önce de söylediğimiz gibi gerçekten böyle bir ihtimal bulunuyor. Sağlam sızıntı kaymağı Evan Blass’tan gelen bilgiye göre firma yeni yılda Galaxy S ve Galaxy Note serileri arasındaki ayrımı bitirmeyi düşünüyor. Bu bağlamda Samsung’un yeni bir isimlendirmeye geçeceği de söyleniyor. Bu açıdan Galaxy S11 modelinin karşımıza Galaxy One şeklinde çıkabileceğini belirten Blass, bu bilginin doğruluğu konusunda emin konuşuyor.

Not: Görsel Samsung Galaxy Note 10

İlginizi Çekebilir

Canon’un en yeni aynasız fotoğraf makinesi