reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Note 10 Lite Galaxy S10 Lite
Samsung Galaxy Note 10 Lite Galaxy S10 Lite

Galaxy Note 10 Lite ile Galaxy S10 Lite da gelebilir; işte detaylar

Samsung, ciddi ciddi bütçe dostu iki model daha geliştiriyor. Söylenenler doğru çıkarsa Galaxy Note 10 Lite ve Galaxy S10 Lite geliyor.

Galaxy Note ailesi daha önce de aktardığımız üzere şu an burada incelediğimiz Samsung Galaxy Note 10 ve burada incelediğimiz Galaxy Note 10 Plus modellerinden oluşuyor. Seride aynı zamanda Türkiye’de satılmayan Galaxy Note 10 Plus 5G modeli de yer alıyor. Bu ailenin yeni üyesi ise gerçekten SM-N770F kod adlı Galaxy Note 10 Lite olacak gibi görünüyor. Buna ek olarak incelemesine burada yer verdiğimiz Galaxy S10e’den daha ucuz SM-G770F kod adlı Galaxy S10 Lite modelinin de lanse edilebileceği gelen bilgiler arasında bulunuyor. Bu modelin 2020 başında tanıtılacak Galaxy S11 ailesinin Galaxy S11 Lite modeli olabileceğini de iddia eden kaynaklar, henüz cihazların çıkış tarihi için net bir açıklama yapmıyor. Sadece Asya ve Avrupa pazarlarında satışa sunulacak denilen modeller, aslında oldukça garip görünüyor. Amiral gemisi seviyesine yüksek ihtimalle ciddi oranda düşük özelliklere sahip “Lite” modeller eklemek, bakıldığı zaman pek mantıklı durmuyor. Sonuçta firmanın alt seviyede Galaxy A serisi bulunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung, Galaxy Note 10 Lite ve Galaxy S10 Lite ile şaşırtabilir

Yakında daha detaylı hale geleceği tahmin edilen modeller, garip olmasına rağmen yine de merak uyandırıyor. Nasıl görünecekleri ya da hangi teknik detayları taşıyacakları bilinmeyen telefonlar, bakalım gerçeğe dönüşecek mi?

İlginizi Çekebilir

Canon’un en yeni aynasız fotoğraf makinesi