reklamı kapat

POPÜLER

Super Monarch elektrikli bisiklet
Super Monarch elektrikli bisiklet
Super Monarch elektrikli bisiklet
Super Monarch elektrikli bisiklet
Super Monarch elektrikli bisiklet

Gücüyle fark yaratan yeni elektrikli bisiklet: Super Monarch [Video]

Elektrikli bisiklet dünyasına çok güçlü bir model dahil edildi. Araziye özel Super Monarch lanse edildi. İşte tüm detaylar;

Elektrikli bisiklet pazarı her geçen gün daha büyük hale geliyor. Pazarın en yeni üyesi ise resmen tanıtılan Super Monarch oluyor. Bu model görebileceğiniz üzere daha çok arazi kullanıma yönelik hazırlanmış. Aşırı parlak turuncu rengiyle dikkat çeken model, iki farklı versiyon halinde alınabiliyor. İlk versiyonda 350W gücünde iki adet motor yer alıyor. Burada toplam 700W güç sunuluyor. İkinci versiyonda ise 500W gücündeki iki motor ile tam 1000W emrinize amade oluyor. Maksimum hızı 48 km/s olarak aktarılan model, hem pedal desteği sağlıyor hem de istenirse elektrikli motosiklet gibi yol alınmasına imkan tanıyor. Menzili kullanıma bağlı olarak 51 ila 93 km arasında değişen Super Monarch, yüksek gücünü 8 saatte doldurulabilen iki adet pil paketiyle destekliyor. Toplam ağırlığının 41,7 kg olduğu açıklanan gelişmiş bisiklet, önde ve arkada disk frenler kullanıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Super Monarch çok performanslı bir elektrikli bisiklet

Özel süspansiyon sistemleriyle donatılan ve arazi yanında şehir içinde de rahatlıkla kullanılabilecek bir seçenek oluşturan model, 2.895 dolar başlangıç fiyatına sahip. 1000W’lık model ise 3.249 dolar seviyesinde yer alıyor. Modelin sunduğu deneyimi prototip sürümü kullanma şansı yakalayan Electrek’in aşağıdaki videosunda görebilirsiniz.

İnceleme Videosu