reklamı kapat

POPÜLER

elektrikli bisiklet
elektrikli bisiklet
elektrikli bisiklet

Fiyat performans oranı yüksek gelişmiş elektrikli bisiklet

Elektrikli bisiklet pazarı inanılmaz büyümesini sürdürüyor. Bu sefer karşımızda fiyat performans oranı yüksek Ride1Up 700 Series modeli bulunuyor.

Elektrikli bisiklet modelleri şehir içindeki ulaşımı ciddi şekilde değiştiriyor. Hem spor hem de konforu bir arada sunan bu modellerin en yenisi Ride1Up 700 Series oluyor. Gündelik kullanıma yönelik tasarlanan yeni nesil kişisel ulaşım aracı, bünyesinde Samsung imzalı 700 W pil taşıyor. Arkasında ise 500W gücünde bir motor yer alan bisiklet, saatte 42 km/s hıza çıkabiliyor. Bu hız şehir içinde oldukça yeterli dururken, model istenirse gaz koluyla motosiklet gibi, istenirse de pedal desteğiyle kullanılabiliyor. Hidrolik süspansiyon ve fren sistemleriyle donatılan Ride1Up 700 Series, alüminyum bir gövde üstüne kuruluyor. Pilinin gövdesine güzel şekilde gizleyen model, görebileceğiniz üzere istenirse iki kişiyi taşıyabiliyor. Ancak arka kısım daha çok belirli objeleri taşımak adına güzel görünüyor. Vites ve fren sistemleri dünyaca ünlü Shimano imzalı olan elektrikli bisiklet, gece kullanımına uygun özel aydınlatma gereçlerini de beraberinde getiriyor. Bisiklette kullanılan lastiklerin ise üst seviye Schwalbe SUPER MOTO olduğu aktarılıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Ride1Up 700 Series aşırı ucuz bir elektrikli bisiklet değil

Ancak modelin normalde 2 bin dolardan daha pahalı olan bisikletlerin özelliklerini 1.499 dolara sunduğu aktarılıyor. Dediğimiz gibi çok ucuz olmayan model, sadece özelliklerine göre ciddi bir fiyat performans seçeneği oluşturuyor.

İlginizi Çekebilir

Volvo’nun yeni elektrikli modeli