reklamı kapat

POPÜLER

Sennheiser Wireless Momentum 3

Sennheiser Momentum Wireless 3 için 1.370 TL’lik indirim

Sennheiser Momentum Wireless 3 modelinin fiyatı düştü. 4.368 TL‘lik fiyat etiketine sahip olan kulaklığın fiyatı 2.999 TL‘ye geriledi.  Siyah renk seçeneği için bu fiyat geçerliyken kum beyazı renk seçeneğindeki bir indirim ne yazik ki yok.

Sunduğu ses performansıyla bizim de beğenimizi kazanan model aktif gürültü engelleme özelliğine destek veriyor. Kulaklık bu sayede arka planda oluşabilecek gürültüyü minimum seviyeye getirebiliyor. Sennheiser imzalı model  Bluetooth 5.0 bağlantısıyla mobil cihazlarla kablosuz iletişim kurabiliyor. Dış dünyadan gelen seslerin frekansına ters bir frekans üreten Momentum 3, bu sayede sadece müziğe odaklanmaya imkan sağlıyor.

Paslanmaz çelikten üretilen ayarlanabilir kafa bandına sahip olan kulaklık yastıklarında deri malzemesi kullanılıyor. Momentum Wireless 3’te USB-C, 3.5 mm kulaklık girişi, ses tuşları ve gürültü engellemeyle ilgili bir tuş yer alıyor. Kulaklıklar katlandığında veya açıldığında gücü kapatabiliyor veya açabiliyor.

Kulaklıkta dış ortamdaki sesi duymak için de transparan duyma özelliği yer alıyor. Kullanıcılar bir tuşa dokunarak kişisel asistanlarını etkinleştirebiliyor. Smart Control uygulaması üzerinden ses konusunda kişiselleştirme seçeneği kullanıcılara sunuluyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sennheiser Momentum Wireless 3 pil ömrü performansı nasıl?

Tam dolu pille 17 saate varan kullanım imkanı vadeden kulaklık konforlu bir  müzik deneyimine sahip. Momentum Wireless 3’te USB-C, 3.5 mm kulaklık girişi, ses tuşları ve gürültü engellemeyle ilgili bir tuş yer alıyor. Kulaklıkta müzik dinlerken kulaklığı kulağınızdan çıkarttığınızda müzik otomatik duruyor.
Sennheiser

İlginizi Çekebilir

Geleceğin robotlarını dans ederken izleyin