reklamı kapat

POPÜLER

AnTuTu göre ağustos ayının en güçlü Android telefon modelleri

AnTuTu’ya göre ağustos ayının en güçlü Android telefon modelleri

Akıllı telefonlar için performans testi denildiği zaman akla gelen ilk isimlerden AnTuTu, temmuz ayında olduğu gibi geride bıraktığımız ayın da en güçlü Android akıllı telefonlarını paylaştı.

Bu listeyi bünyesinde yapılan testler üzerinden oluşturan AnTuTu, yeni ayın listesiyle de satışa çıkmış en güçlü Android modellerini karşımıza getiriyor. Bu sefer listede biraz değişiklik yapan ve farklı etkenleri de hesaplama sürecine dahil eden firma, yeni listenin bu açıdan biraz değiştirini belirtiyor. Baktığımız zaman listenin en üstünde oyun telefonu Xiaomi Black Shark 2 Pro yer alıyor. İkinci sırada karşımıza oyun telefonu Asus ROG Phone 2 çıkarken, üçüncü sırayı OnePlus 7 Pro alıyor. Dördüncü sırada bir başka oyun telefonu Nubia Red Magic 3 bizleri karşılıyor. Devamında ise OnePlus 7, yine oyun telefonu Xiaomi Black Shark 2, Xiaomi Mi 9, ZTE Axon 10 Pro, Meizu 16s ve son sırada Redmi K20 Pro bulunuyor.

AnTuTu’ya göre ağustos ayının en güçlü Android telefon modelleri

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

AnTuTu listesi yine en güçlü Android telefon modellerini karşımıza getiriyor

Snapdragon 855 ve 855 Plus işlemcili modellerin domine ettiği listedeki telefonlardan hemen hepsi Türkiye’de resmi olarak satılmıyor. Sadece Xiaomi Mi 9 Türkiye’de aktif olarak resmi garantili şekilde bulunabiliyor. Asus haricinde hepsi Çin merkezli firmalardan çıkan ürünler, bu konuda bölgenin ne kadar geliştiğini de gözler önüne seriyor.

İlgili Video

Huawei imzalı en yeni model