reklamı kapat

POPÜLER

AnTuTu ocak ayının en güçlü Android akıllı telefon modelleri

AnTuTu’ya göre ocak ayının en güçlü Android akıllı telefon modelleri

AnTuTu, diğer aylarda olduğu gibi geride bıraktığımız ayın da en güçlü Android akıllı telefon modelleri listesini paylaştı. 2019’a çok da sürprizler oluşturmayan modeller ile başlandı.

Bu listeyi her zaman olduğu gibi bünyesinde yapılan testler üzerinden oluşturan AnTuTu, yeni ayın listesiyle de satışa çıkmış en güçlü Android modellerini karşımıza getiriyor. Baktığımız zaman listenin en üstünde geçen ay da olduğu gibi Nubia Red Magic Mars modeli yer alıyor. Aldığı 320.996 puan ile liderliği elinde tutan akıllı telefon, biliyorsunuz oyun odaklı tasarlanmış bir cihaz. Tüm detaylarına burada yer verdiğimiz telefon, Snapdragon 845 işlemci ve 10 GB RAM üzerine kuruluyor. İkinci sırada Mate 20 yer alırken, üçüncü sırayı Huawei View 20 (V20) alıyor. Dördüncü sırada karşımıza Mate 20 Xbeşinci sırada ise Honor Magic 2 çıkıyor. Listenin devamında 10 GB RAM‘e sahip Xiaomi Black Shark Helo ve Huawei Mate 20 Pro karşımıza çıkarken, yedinci sırada ise OnePlus 6T bulunuyor. Listeyi Vivo NEX Dual Display ve Asus ROG Phone kapatıyor.

AnTuTu ocak ayının en güçlü Android akıllı telefon modelleri

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

AnTuTu en güçlü Android akıllı telefon modelleri listesini MWC 2019’da tanıtılacak telefonlar değiştirecek

Listenin tamamını büyük ihtimalle mart ya da nisan ayında tamamen 7 nm üretim sürecinden çıkan Snapdragon 855 işlemci akıllı telefonlar oluşturacak. Büyük performans artışı getiren işlemci, Kirin 980’den de daha iyi performansla geliyor ve bu açıdan heyecanı artırıyor.

İlginizi Çekebilir

Fiyat performans oranı çok iyi Redmi Note 7