reklamı kapat

POPÜLER

AnTuTu

Xiaomi Black Shark

AnTuTu

Xiaomi Mi 8 Explorer Edition

AnTuTu

Vivo NEX S

AnTuTu

Xiaomi Mi 8

AnTuTu

Meizu 16

AnTuTu

Galaxy Note 9

AnTuTu

Oppo Find X

AnTuTu

OnePLus 6

AnTuTu

Xiaomi Mi Mix 2S

AnTuTu’ya göre temmuz ayının en güçlü Android akıllı telefonları

Akıllı telefonlar için performans testi denildiği zaman akla gelen ilk isimlerden AnTuTu, temmuz ayında olduğu gibi geride bıraktığımız ayın da en güçlü Android akıllı telefonlarını paylaştı.

Bu listeyi bünyesinde yapılan testler üzerinden oluşturan AnTuTu, yeni ayın listesiyle de satışa çıkmış en güçlü Android modellerini karşımıza getiriyor. Baktığımız zaman listenin en üstünde iki aydır olduğu gibi halen Xiaomi Black Shark yer alıyor. Türkiye operasyonu başlayan firmanın oyun odaklı ilk telefonu olan Black Shark, taşıdığı özel soğutma sistemiyle ciddi şekilde fark yaratıyor. Bu ay ikinci sırada geçen aydan farklı olarak Oppo Find X değil Meizu 16 bulunuyor. Bu modelde de özel bir soğutma sistemi yer alıyor. Üçüncü sırayı Smartisan Nut R1 alırken, dördüncü sırada karşımıza sürgülü kamerasıyla öne çıkan Vivo NEX S çıkıyor. Beşinci sırada Xiaomi Mi 8 Explorer Edition karşımıza çıkarken, altıncı ve yedinci sırayı Oppo Find X ve OnePlus 6 tutuyor. Listenin devamında ise dev amiral gemisi Samsung Galaxy Note 9, Xiaomi Mi 8 ve Mi Mix 2S bizleri karşılıyor.

AnTuTu

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

AnTuTu listesini halen Snapdragon 845 domine ediyor

Listede yer alan modelleri hepsi halen Snapdragon 845 işlemci kullanıyor. Bunu değiştirecek ilk modeller ise Huawei Mate 20 ve Mate 20 Pro olacak deniyor. Çünkü bu modellerde dünyanın ilk 7 nm işlemci Kirin 980 yer alıyor. Gösterildiği kadarıyla Kirin 980, Snapdragon 845’e oranla ciddi performans artışı getiriyor.

İlgili Video

Lenovo’nun yakında çıkacak yeni telefonu