reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Redmi K20 K20 Pro

Xiaomi’nin yeni amiral gemileri: Redmi K20 ve K20 Pro

Yarın resmi tanıtım tarihleri ve isimleri açıklanacak denilen Xiaomi’nin yeni amiral gemileri erken ortaya çıktı. Redmi K20 ve K20 Pro geliyor!

Ayardır gündemde yer alan Xiaomi alt markası Redmi amiral gemileri artık çok yakında bulunuyor. Ortaya çıktığı kadarıyla firma Redmi K20 ve K20 Pro modellerini tanıtmaya hazırlanıyor. Artı kesinleştiği üzere karşımıza iki farklı bütçe dostu amiral gemisi ile çıkacak firma, modelleri bekleyenleri oldukça heyecanlandırıyor. Bu ay bitmeden resmi olarak lanse edilmesi beklediğimiz modellerden özellikle K20 Pro öne çıkıyor. Gövdeden çıkan bir kamera sistemine sahip olacak telefon, bu açıdan tam ekran deneyimi getirecek. Yani telefonda bir ekran çentiği ya da deliği yer almayacak. Redmi K20 modelinde ise büyük ihtimalle bir damla çentik kullanılacak. Ortaya çıkan teknik detaylara göre K20 modelin 6GB+64GB, 6GB+128GB ve 8GB+256GB seçeneklerini taşıyacak. Üst seviye K20 Pro ise 6GB+64GB, 6GB+128GB, 8GB+128GB ve 8GB+256GB seçenekleriyle satın alınabilecek. Güçlerini ortak olarak Snapdragon 855 işlemciden alacak telefonların, üç farklı renk seçeneği bulunuyor. Burada özellikle “Flame Red” isimli kırmızı renk dikkat çekecek gibi duruyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaom, Redmi markasıyla dikkat çekici modeller hazırlıyor

Bunun arkasında da yüksek fiyat performans yer alıyor. Fiyat performans dengesini sonuna kadar zorlayacak denilen yeni amiral gemileri, Türkiye için de büyük önem arz ediyor. Firmanın Note 7 modelin biliyorsunu resmi olarak Türkiye’de de satılıyor.

İlgili Video