reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Redmi K20 Pro
Xiaomi Redmi K20 Pro

Amiral gemisi Xiaomi Redmi K20 Pro’nun satış fiyatı belli oldu

25 Mayıs 2019

Daha önce sizlerle Xiaomi Redmi K20’nin satış fiyatını paylaşmıştık. Şimdi ise Xiaomi Redmi K20 Pro satış fiyatı karşımızda.

Xiaomi’nin beklenen telefonları hakkında yeni detaylar ortaya çıktı. Bu detaylar ilk olarak telefonların işlemcisini netleştiriyor. Buna göre K20’de Snapdragon 700 serisi bir işlemci kullanılacak. Yani bu model artık bir “amiral gemisi” değil orta seviye cihaz halini almış durumda. Resmi olarak 28 Mayıs tarihinde satılacak Xiaomi Redmi K20 Pro ise 7 nm üretim sürecinden çıkan Snapdragon 855 işlemcisiyle üst seviyede yer alıyor. İşte bu amiral gemisi, ortaya çıktığı kadarıyla üç farklı versiyon halinde geliyor. 6 GB RAM + 64 GB depolama için yaklaşık olarak 376 dolar satış fiyatı sızmış durumda. 6 GB RAM + 128 GB depolama için yaklaşık olarak 405 dolar, 8 GB RAM + 128 GB depolama içinse yaklaşık olarak 434 doların ödenmesi gerektiği söyleniyor. Bu fiyatlar genel olarak gayet güzel görünüyor. En üst seviye model bile donanım, fiyat ve tasarımıyla pazarda büyük ses getirecek gibi görünüyor.

Xiaomi Redmi K20 Pro
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Redmi K20 Pro ve K20, çok merak ediliyor

Çünkü artık “bütçe dostu” modeller ön plana çıkıyor. Artık kullanıcılar 1.000 dolarlık telefonlara değil daha düşük modellere bakıyor. Xiaomi gibi firmalar sayesinde de bu modeller hiç olmadığı kadar gelişmiş hale gelmiş durumda. Redmi K20 ailesi bu konuda sınırları yükseltecek modeller arasında başı çekiyor.

İlginizi Çekebilir

60 bin TL fiyatı bulunan orta format fotoğraf makinesi