reklamı kapat

POPÜLER

Redmi K20 Pro Redmi K30 Pro

Redmi K30 Pro için atılan Redmi K20 Pro adımı!

Merak uyandıran amiral gemisi Redmi K30 Pro gerçekten çok ama çok yakında bulunuyor. Bu yüzden Redmi K20 Pro modeline de elveda vakti de geldi.

En son kavisli değil düz kenarlara sahip olduğu ortaya çıkan Redmi K30 Pro, beklendiği üzere Redmi K20 Pro modelini pazarın dışına itiyor. Gelen yeni bilgilere göre K20 Pro’nun satışı bu ay itibariyle bitiyor. Firmanın K20 Pro yanında global versiyonu Xiaomi Mi 9T Pro‘nun satışına da son vereceği tahmin edilirken, normal K20’nin satışına ise devam edileceği aktarılıyor. Bu biraz ilginç görünüyor çünkü Redmi K30 hali hazırda satışta bulunuyor. Bu gelişmenin de gösterdiği üzere çok yakında elde edilebilir hale gelecek K30 Pro, çok merak edilen telefonlar arasında yer alıyor. Cihazın K20 Pro gibi pop-up kamera yapısını benimseyeceği yönünde bilgiler de sızıntı kanallarında dolanıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Redmi K30 Pro için neler biliyoruz?

Snapdragon 865 işlemci ve en az 8 GB RAM ile yolda olan amiral gemisi, arkasında dörtlü kamera taşıyor. Bu kurulumun merkezinde 64 megapiksel Sony IMX686 kamera yer alıyor ve tam olarak “64 megapiksel + 2 megapiksel + 5 megapiksel + 8 megapiksel” kurulumuyla bizleri bekliyor deniyor. Model sağlam bir kaynağa göre 4.700 mAh pil üstüne kuruluyor. 33W hızlı şarj sistemi üstüne kurulacağı aktarılan telefon, bu konuda daha önce de söylediğimiz gibi rekabetin oldukça gerisinde kalıyor.

İlginizi Çekebilir

120 Hz ekranlı telefonlar 2020’de yaygınlaşıyor