reklamı kapat

POPÜLER

AnTuTu’ya göre mart ayının en güçlü Android akıllı telefon modelleri

AnTuTu’ya göre mart ayının en güçlü Android akıllı telefon modelleri

AnTuTu, diğer aylarda olduğu gibi geride bıraktığımız ayın da en güçlü Android akıllı telefon modelleri listesini paylaştı.

Bu listeyi her zaman olduğu gibi bünyesinde yapılan testler üzerinden oluşturan AnTuTu, 2019 Mart ayı listesiyle de satışa çıkmış en güçlü Android akıllı telefon modellerini karşımıza getiriyor. Baktığımız zaman listenin en üstünde artık Xiaomi Mi 9 Explorer Edition ve normal Xiaomi Mi 9 yer alıyor. Snapdragon 855 işlemcisiyle 372.072 ve 371.878 puan alan telefonlar, üst sırayı ciddi şekilde kapatmış durumda. Üçüncü sırada karşımıza Vivo iQOO Monster Edition çıkıyor. Dördüncü sırada yine Snapdragon 855 işlemcili Samsung Galaxy S10+, beşinci sırada ise Galaxy S10 bizleri karşılıyor. Altıncı sırada Vivo iQOO bulunurken, yedinci sırayı Lenovo Z5 Pro GT alıyor. Listenin devamında Nubia Red Magic MarsHuawei View 20 (V20) ve Mate 20 X modelleri karşımıza çıkıyor.

AnTuTu’ya göre mart ayının en güçlü Android akıllı telefon modelleri

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

AnTuTu en güçlü Android akıllı telefon modelleri listesini Snapdragon 855’li modeller domine ediyor

7 nm üretim sürecinden çıkan Snapdragon 855, görüldüğü üzere gerçekten yüksek bir performans ortaya koyuyor. Apple A13 Bionic ve Kirin 985 gelene kadar liderliği kimseye bırakmayacak gibi duran işlemci, işlem gücü yanında grafik tarafında da ciddi artışlar sunuyor.

İlginizi Çekebilir

Fiyat performans oranı çok iyi modellerden Redmi Note 7