reklamı kapat

POPÜLER

AnTuTu nisan ayının en güçlü Android akıllı telefon modelleri

AnTuTu’ya göre nisan ayının en güçlü Android akıllı telefon modelleri

AnTuTu, diğer aylarda olduğu gibi geride bıraktığımız nisan ayının da en güçlü Android akıllı telefon modelleri listesini paylaştı.

Bu listeyi artık bildiğiniz üzere bünyesinde yapılan testler üzerinden oluşturan AnTuTu, 2019 Nisan ayı listesiyle de satışa çıkmış en güçlü Android akıllı telefon modellerini karşımıza getiriyor. Baktığımız zaman listenin en üstünde Xiaomi Mi 9 Explorer Edition, ikinci sırada ise Türkiye’de de satılan XiaomiMi 9 yer alıyor. Geçen ay yayımlanan listenin de başında yer alan telefonlar, Snapdragon 855 işlemcileriyle oldukça yüksek bir performans sunuyor. Üçüncü sırada karşımıza oyun telefonu Xiaomi Black Shark 2 çıkarken, dördüncü sırada Türkiye’de de beklenen Meizu 16s, beşinci sırada ise Vivo iQOO Monster Edition yer alıyor. Altıncı ve yedinci sırada yine Türkiye’de aktif olarak satılan Samsung Galaxy S10+ ile Galaxy S10 modeller, yer alırken, listenin devamında ise Vivo iQOO , Nubia Red Magic Mars ve Honor V20 modelleri bulunuyor.

AnTuTu nisan ayının en güçlü Android akıllı telefon modelleri

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

AnTuTu en güçlü Android akıllı telefon modelleri listesinde liderler yine Snapdragon 855 kullanıyor

Kirin 980 ve A12 Bionic gibi 7 nm üretim sürecinden çıkan Snapdragon 855, gerçekten çok yüksek bir performans ortaya koyuyor. Apple A13 Bionic ve Kirin 985 gelene kadar liderliği kimseye bırakmayacak işlemci, işlem gücü yanında grafik tarafında da ciddi artışlar sunuyor. Aynı zamanda işlemcinin yapay zeka gücü ve yetenekleri de dikkatleri üzerine çekiyor.

İlginizi Çekebilir

Spotif’ın test ettiği yeni reklam özelliği