reklamı kapat

POPÜLER

en güçlü Android telefon modelleri

İşte nisan ayının en güçlü Android telefon modelleri!

AnTuTu, geride bıraktığımız ayın en güçlü Android telefon modelleri listesini paylaştı. Bu ay lider değişmedi. İşte detaylar;

Bu listeyi bünyesinde yapılan testler üzerinden oluşturan AnTuTu, 2020’nin dördüncü listesi yani nisan ayı listesiyle de satışa çıkmış en güçlü Android telefon modelleri ile karşımıza çıkıyor. Nisan ayı listesine baktığımız zaman bu kısmın en üstünde geçen ay olduğu gibi bu ay da maalesef Türkiye’de satılmayacak olan cihazlardan OPPO Find X2 Pro yer alıyor. Türkiye’de satılmayacak olması gerçekten üzen telefonu, Türkiye’de 9.999 TL’den satışa çıkan kardeşi OPPO Find X2 takip ediyor. Üçüncü sırada karşımıza Vivo IQOO Neo3 çıkıyor, dördüncü sırayı ise Türkiye’de satılması beklenen modellerden Xiaomi Mi 10 Pro alıyor. Beşinci sırada OPPO Ace2 bulunurken, altıncı sırada Redmi K30 Pro, yedinci sırada ise Vivo IQOO 3 bizleri karşılıyor. Listenin devamını ise geçen ay olduğu gibi yine Realme X50 Pro 5G, Vivo NEX 3S 5G ve Xiaomi Black Shark 3 oluşturuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Nisan ayının en güçlü Android telefon modelleri dikkat çekiyor

OPPO Find X2 Pro ve OPPO Find X2 arasında elbette işlemci aynı olduğu için düşük bir fark bulunuyor. Yine de 8 GB’a karşı 12 GB RAM ile puan farkı yaratan telefon, biliyorsunuz kardeşine özellikle periskop temelli zoom kamerası ile fark atıyor. Bu modelin Türkiye’ye gelmemesi yukarıda da söylediğimiz gibi üzüyor ancak fiyatı düşünüldüğü zaman bu hamle mantıklı duruyor. Çünkü Find X2’nin 9.999 TL’lik fiyatı bile nefes kesiyor.

İlginizi Çekebilir

Geleceğin akıllı telefon modeli Vivo Apex 2020