reklamı kapat

POPÜLER

Lider değişti; işte mart ayının en güçlü Android telefon modelleri!

Lider değişti; işte mart ayının en güçlü Android telefon modelleri!

AnTuTu, geride bıraktığımız ayın en güçlü Android telefon modelleri listesini paylaştı. Bu ay lider bir kez daha değişti. İşte detaylar;

Bu listeyi bünyesinde yapılan testler üzerinden oluşturan AnTuTu, 2020’nin üçüncü listesi yani mart ayı listesiyle de satışa çıkmış en güçlü Android telefon modellerini karşımıza getiriyor. Mart ayı listesine Baktığımız zaman bu kısmın en üstünde artık gerçekten çok güçlü OPPO Find X2 Pro yer alıyor. Türkiye’de satılmayacak olması oldukça üzen telefonu Xiaomi Mi 10 Pro takip ediyor. Bu modelin de Türkiye’de satılmacağı biliniyor. Listenin devamında Türkiye’de resmi olarak satılacağı kesin olan OPPO Find X2 yer alıyor. Onun altında Türkiye gibi pazarlara Xiaomi Mi 10T Pro olarak gelmesi beklenen bütçe dostu amiral gemisi Redmi K30 Pro karşımıza çıkıyor. Beşinci sırayı Vivo IQOO 3 alırken, altıncı sırada oyun telefonu Xiaomi Black Shark 3 Pro bizleri karşılıyor. Çok güçlü oyun telefonun bu kadar geride kalması ilginç görünürken, mart listesinin diğer basamaklarını Realme X50 Pro 5G, Vivo NEX 3S 5G, Xiaomi Mi 10 veXiaomi Black Shark 3 oluşturuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Mart ayının en güçlü Android telefon modelleri sürpriz oluşturmadı

Ancak lider OPPO Find X2 Pro’nun ikinci sıradaki Xiaomi Mi 10 Pro’ya oranla açtığı fark gerçekten ciddi görünüyor. Ortak olarak güçlerini Snapdragon 865 işlemciden alan telefonlar, buna karşı soğutma ve diğer donanım fark yaratmış gibi görünüyor.

İlginizi Çekebilir

Geleceğin akıllı telefon modeli Vivo Apex 2020