reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi 10 Pro

Xiaomi Mi 10 darbesi; işte şubat ayının en güçlü Android telefon modelleri!

AnTuTu, geride bıraktığımız ayın en güçlü Android telefon modelleri listesini paylaştı. Listede Xiaomi Mi 10 darbesi oldu. İşte detaylar;

Bu listeyi bünyesinde yapılan testler üzerinden oluşturan AnTuTu, 2020’nin ikinci listesi yani şubat ayı listesiyle de satışa çıkmış en güçlü Android telefon modellerini karşımıza getiriyor. Biliyorsunuz liste uzun zamandır ikiye bölünmüş şekilde karşımıza çıkıyor. İlk kısımda geride bıraktığımız ayın performans konusunda öne çıkan amiral gemileri yer alıyor. Baktığımız zaman bu kısmın en üstünde şubat ayında artık 12 GB RAM ve Snapdragon 865’li Xiaomi Mi 10 Pro oturuyor. İkinci sırada ise karşımıza yine çok güçlü olan Xiaomi Mi 10 çıkıyor. Ocak ayının lideri Vivo IQOO Neo‘yu yerinden eden telefonlar, gerçekten dikkat değer bir giriş yapıyor. Listenini devamında ise Vivo IQOO Pro 5G, OnePlus 7T, OnePlus 7T Pro, Vivo NEX 3 5G, Honor V30 Pro 5G, Asus ROG Phone 2 ve Realme X2 Pro bulunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi 10 liderliğindeki şubat ayının en güçlü Android telefon modelleri dikkat çekiyor

AnTuTu, daha önce de söylediğimiz gibi artık performans konusunda ilk 10 amiral gemisi yanında orta seviye modeller için de bir liste paylaşıyor. Orta seviyedeki en iyi performansa sahip Android modelleri listesinde ise OPPO Reno 3 5G,Vivo X30 5G, Redmi K30 5G, OPPO Reno3 Pro 5G, Honor 9X Pro, Huawei Nova 6 SE, Honor 20X, Honor 9X, Huawei Nova 5 ve Redmi Note 8 Pro modelleri bizleri karşılıyor.

İlginizi Çekebilir

Bu da geleceğin akıllı telefon modeli Vivo Apex 2020