reklamı kapat

POPÜLER

AnTuTu göre şubat ayının en iyi fiyat performans telefonları

AnTuTu’ya göre şubat ayının en iyi fiyat performans telefonları

AnTuTu, kısa süre önce şubat ayının en güçlü Android akıllı telefon modelleri listesini paylaşmıştı. Şimdi ise ayın en iyi fiyat performans telefonları açıklandı.

AnTuTu şubat ayının en güçlü Android akıllı telefon modelleri listenin en üstünde artık biliyorsunuz Xiaomi Mi 9 yer alıyor. Snapdragon 855 işlemcisiyle 371.849 puan alan telefon, liderliği ciddi bir farkla ele geçirmiş durumda. Şubat ayının en iyi fiyat performans telefonları listesinin “150 dolara kadar olan bölümünün” liderliğinde ise bir başka Xiaomi modeli Redmi Note 7 oturuyor. Bu listeyi modellerin fiyatları ve AnTuTu puanlarının ortalamasıyla oluşturan firma, ikinci sıraya ise Lenovo K5 Pro modelini koyuyor. Üçüncü sırada Meizu Note 8 yer alırken, devamında Redmi 6A, Honor 8C, Honor 8A, Redmi 6, Lenovo S5, Meizu V8 ve Lenovo K5 Note yer alıyor. Firmanın ayrıca 150-300 dolar arasındaki modeller için hazırladığı bir liste daha bulunuyor. Burada lider Meizu X8 olurken, ikinci ve üçüncü sırayı Xiaomi Mi 6X ile Lenovo Z5s modelleri alıyor. 350-400 dolar kategorisinin liderliğini Xiaomi Mi 8 alırken, 450 dolar üstünde ise liderlik Xiaomi Black Shark‘ın elinde görünüyor. Burada ikinci ve üçüncü Meizu 16th Plus ve Black Shark Helo oluyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

En iyi fiyat performans telefonları listesinin liderlerinden Xiaomi Redmi Note 7 şu detaylara sahip

Hatırlamak adına modelde 6,3 inç 19.5:9 Full HD+ bir ekran yer alıyor. Gücünü Snapdragon 660 işlemciden alan telefon, 4.000 mAh gibi büyük bir pile sahip. Bağlantı tarafında USB-C kullanan ve 3.5 mm kulaklık girişi bulunan Redmi Note 7, kamera tarafında çok iddialı görünüyor. Modelin arkasında 48 megapiksel + 5 megapiksel çiftli kamera sistemi yer alıyor. Buradaki 5 megapiksel kamera derinlik bilgisi yakalama görevini üstleniyor. F1.8 diyafram değerine sahip Samsung GM1 sensörlü 48 megapiksel kamera, düşük ışıkta çözünürlüğü 12 megapiksel seviyesine getirerek piksel boyutunu büyütüyor ve çok temiz sonuçlar verebiliyor.

İlginizi Çekebilir

İşte liderliği alan model Redmi Note 7