reklamı kapat

POPÜLER

en iyi fiyat performans telefonları

AnTuTu’ya göre nisan ayının en iyi fiyat performans telefonları

AnTuTu, kısa süre önce nisan ayının en güçlü Android akıllı telefon modelleri listesini paylaşmıştı. Şimdi ise ayın en iyi fiyat performans telefonları açıklandı.

Yayımlanan nisan ayının en iyi fiyat performans telefonları listesinde bu ay iki farklı fiyat kategorisi yer alıyor. 147 – 294 dolarlık ilk kategorinin lideri Snapdragon 710 işlemcili Meizu X8 modeli oluyor. İkinci sırada Meizu Note 9, üçüncü sırada ise Xiaomi Mi SE karşımıza çıkıyor. Bu kategoride Türkiye’de de resmi olarak satılması beklenen Redmi Note 7 Pro modeli de kendisine yer buluyor. 294-442 dolar arasındaki ilk üç model ise Snapdragon 845 işlemcili ZTE Axon 9, Meizu 16th ve Xiaomi Mi 8 olarak karşımıza çıkıyor. Bu kategorinin devamında Lenovo Z5 Pro GT, Smartisan R1, Xiaomi Mi 9 ve Mi Mix 2S modeller yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

En iyi fiyat performans telefonları listesi çok büyük önem arz ediyor

Bu modellerden sadece Xiaomi ve Meizu imzalı akıllı telefonlar Türkiye’de resmi olarak bulunabiliyor. Fiyat performans oranı yüksek telefonlar artık Türkiye değil dünyanın her yerinde çok fazla ilgi çekiyor. Özellikle 1.000 doları geçen amiral gemileri, dünyanın her yerine çok pahalı bulunuyor. Buna ek olarak artık orta seviye cihazlar üst düzey bir kullanıcı deneyimi getiriyor. Artık bütçe dostu modellerde amiral gemilerinde olmayan özellikler ve kamera sistemleri bile kullanılabiliyor. Bu tarafta daha çok satış yaparak daha çok kazanan firmalar, kullanıcı taleplerine göre sektörleri değiştirmeye devam ediyor.

İlginizi Çekebilir

Çok merak edilen Huawei imzalı gözlük modeli