reklamı kapat

POPÜLER

Kitap ayracı Nemuix

Bir kitap ayracı kadar ince okuma ışığı: Nemuix [Video]

Kitap kurtları için hazırlanmış gerçekten harika bir ürün destek arıyor. Karşımızda bir kitap ayracı kadar ince okuma ışığı Nemuix bulunuyor.

Nemuix, kesinlikle Kickstarter’da destek aramaya başlayan son dönemdeki en güzel ürünlerden birisi. Yukarıda da söylediğimiz oldukça ince bir okuma ışığı olan ürün, özellikle yatmadan önce kitap okuyanlar için çok kullanışlı görünüyor. Yapısı gereği bir kitap ayracı olarak da kullanılabilen Nemuix, gücünü sadece tek bir saat pilinden alıyor. Esnek yapısı sayesinde okuduğunuz kitap sayfasını rahatlıkla aydınlatabilen ürün, bünyesinde tek bir LED ışık taşıyor. Burada gözü rahatsız etmeyecek bir LED kullanan firma, pil ile ışık arasında gümüş iletken boya ile basılmış devre kullanıyor. Plastik bir gövdesi bulunan ürün, proje sayfasında oldukça sağlam olarak nitelendiriliyor. Daha çok konsept görselleri paylaşılmış olmasına rağmen prototip üretimi başlayan ürün, cüzdanınızda dahi taşıyabileceğiniz yapıda.

Kitap ayracı Nemuix
Kitap ayracı Nemuix
Kitap ayracı Nemuix
Kitap ayracı Nemuix
Kitap ayracı Nemuix
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bu ışıklı kitap ayracı Nemuix kaça satılacak?

Firma, yaklaşık olarak 18 saat sonra sona erecek Kickstarter projesinde koyduğu 742 dolarlık bağış miktarını tam 20 bin dolar seviyesine kadar taşımış durumda. Düşük bağışlar tükendiği için şu an en az 16 dolar bağış ile elde edilebilen ürünün, bağış üzerinden satın alanlara 2019 Haziran ayında geleceği açıklanıyor. Tüm dünyaya gönderildiği belirtilen Nemuix‘in proje sayfasına direkt olarak buradan ulaşabilirsiniz.