reklamı kapat

POPÜLER

Kindle Oasis incelemesi

07 Ocak 2017

Amazon’un yeni e-kitap okuyucusunu uzunca bir zamandır bekliyorduk. Sonunda bir tane edindik ve kendimizi kitapların büyülü dünyasına bırakmadan önce sizler için detaylıca inceledik.

Türkiye’de gerek kitap okuma alışkanlığının çok yaygın olmamasından gerekse e-kitap okuyucuların Türkiye’de satılmamasından dolayı yakın geçmişe kadar e-kitap okuyucuların ne olduğunu okurlarımıza anlatmamız gerekiyordu. Genç nüfusun kitap okuma alışkanlıklarının yavaş yavaş değişmesi ve yerli pazara e-kitap okuyucuların girmesi ile birlikte bu cihazların bilinirlikleri arttı. Artık “gerçek kitap mı, e-kitap mı?” tartışmasının bir adım önüne geçerek e-kitap okuyucuları anlatmak yerine özelliklerini değerlendirebildiğimiz günlere geldik. Yine de kişisel fikrimizi baştan belirtelim, uzun pil ömrü, mat e-mürekkep ekranı ve güneş ışığı altındaki performansıyla e-kitap okuyucuları severek kullanıyoruz. E-kitap okuyucular diğer teknolojik aletler gibi her yeni modeli çıktığında yenisini almak isteyeceğiniz cihazlardan değil. Bu yüzden seçenekleri iyi değerlendirip seçiminizi ona göre yapmanız gerekiyor.

İLGİLİ HABERLER
YORUMLAR
ESKİ YORUMLAR

“Kindle Oasis incelemesi” için bir cevap

  1. erkin dedi ki:

    Yormayacaksa, herhangi bir sayfaya erişim, kopyalama, seçme kolay olacaksa, bir başka kitaba kolaylıkla geçebileceksem neden olmasın.