reklamı kapat

POPÜLER

Game of Thrones temalı Xbox One S All Digital

Türkiye’den de girilebiliyor! Game of Thrones tasarımlı Xbox çekilişi [Video]

Xbox, Game of Thrones temalı iki Xbox One S All Digital modelini ortaya çıkardı. Sadece çekilişle dağıtılacak olan modellerin çekilişine Türkiye’den de katılınabiliyor.

Xbox, Game of Thrones 8. sezon finaline yaklaştığımız şu günlerde heyecan verici bir duyuruya imza attı. Bildiğiniz gibi Microsoft kısa süre önce, yeni nesil konsollara geçmeden One S modelinin tamamen dijital versiyonunu çıkarmıştı. Xbox One S All Digital Edition olarak adlandırılan konsol, teknik özellikleri bakımından One S modelinin aynısı ancak 4K Blu-ray okuyucuya sahip olmayan versiyonu. Detaylarına buradan ulaşabileceğiniz konsol içinse şimdi iki özel tasarım müjdelendi. Serinin hayranlarını mest edecek olan bu tasarımlar Targaryen ve Night King esintileri taşıyor. Ancak bu müjdenin bir de can sıkıcı noktası bulunuyor. Bu konsolları satın almak mümkün değil. Çünkü bunlar çekiliş için tasarlanmış özel modeller.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Game of Thrones Targaryen temalı Xbox One S
Game of Thrones Night King temalı Xbox One S

Game of Thrones temalı Xbox çekilişi Türkiye’ye de açık

Targaryen modeli konsolun yarısını ejderha pullarıyla kaplıyor. Üzerinde ise Targaryen Hanesi’nin ikonu yer alıyor. Cihazın havalandırma kısmında ise serinin logosu bulunuyor. Oldukça etkileyici görünen bu modele Night King versiyonu “buz” rengiyle eşlik ediyor. Bu modelde Night King’in kendi ikonu olmadığı için onu anımsatacak bir ikon tercih edilmiş.

İki çekiliş iki ayrı platformda yapılıyor. Targaryen modeli için Twitter’dan çekilişe girmeniz gerekiyor. Night King modeli ise Facebook çekilişinde verilecek. Çekilişe ise Xbox Live’ı destekleyen tüm ülkelerden giriş yapılabiliyor. 18 yaşını doldurmuş kullanıcıların çekilişe katılabileceğini de belirtelim. Facebook gönderisinde katılım için gönderiyi beğenmeniz yeterli. Twitter’da ise gönderiyi retweet etmeniz #GamerThrones ve #Sweepstakes hashtaglerini eklemeniz gerekiyor. Tabii sayfayı da beğenmeniz lazım.

Night King çekilişi için buraya, Targaryen çekilişi için buraya tıklayabilirsiniz. Katılımlar 22 Mayıs’a kadar devam edecek. Kazananların ise sosyal medya üzerinden açıklanacağı belirtiliyor. Katılım koşularının detaylarına buradan ulaşabilirsiniz.