reklamı kapat

POPÜLER

Nike ve Microsoft iş birliğinde Jordan Xbox

Nike ve Microsoft sunar: Jordan temalı Xbox One X

Jordan’larınızla uygun bir Xbox isterseniz; Microsoft ve Nike iş birliğindeki Air Jordan III Retro U modeline eşilk edecek konsol kendini gösterdi.

Microsoft ve Nike, hafta sonu Şikago’da başlayacak olan NBA All-Star etkinliği öncesi yeni iş birliğinin meyvesini oyuncuların beğenisine sundu: Jordan temalı bir Xbox. Microsof’un özel tasarım Xbox’lara ne kadar meraklı olduğu malum. Game of Thrones’tan tutun da Fornite, Gears 5, Minecraft gibi bitmek bilmeyen başlıklarda özel tasarım modeller bulmak mümkün oluyor. Firmanın yeni kırmızı modeli ise adeta “ateş ediyor”. Kırmızı siyah renklerin hakim olduğu Xbox One X modelinin tam ortasında Jordan’ların tanıdık logosu yer alıyor. Elbette bu Xbox’la beraber eş tasarımlı mat kırmızı ve logolu kumandalar da kendini gösteriyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Nike Air Jordan III Retro U

Nike Air Jordan III Retro U’ya eşlik eden Xbox

Yeni konsol ise Nike’ın NBA All-Star etkinliğiyle beraber, hafta sonu satışa çıkaracağı Air Jordan’larının en yenisi III Retro U’ya eşlik etmesi için tasarlanmış. Yeni modelde de kırmızı ve siyah renklerin hakimiyeti öne çıkıyor ve etkileyici tasarım bitirişi gri detaylarla yapıyor.

Jordan’lara hayli meraklıysanız ve konsoldan bir tane istiyorsanız biraz üzülebilirsiniz. Çünkü Game of Thrones versiyonunda olduğu gibi bu modellerden de pek üretilmemiş ve resmi olarak satılmayacak. Bunun yerine model bir çekilişle dağıtılacak. 27 Şubat’a kadar katılabileceğiniz çekilişin detaylarına buradan ulaşabilirsiniz.

İlginizi çekebilir

PS4’ünüze ücretsiz The Last of Us 2 temasını yüklemeniz için yapmanız gerekenler