reklamı kapat

POPÜLER

Nike Air Max 1 G
Nike Air Max 1 G
Nike Air Max 1 G
Nike Air Max 1 G

Ayakkabı tasarımına radikal bakış açısı: Nike Air Max 1 G

Dünyanın en büyük spor giyim firmalarından Nike, daha önce pek görmediğimiz bir tasarıma sahip yeni ayakkabısını tanıttı. Nike Air Max 1 G gerçekten farklı bir model.

Spor ayakkabı tasarımları yıllar geçtikçe daha modern hale geliyor. Ancak modeller genel olarak birbirine benziyor. Bu sefer farklı olmak isteyen dev üretici Nike, yeni modeli Air Max 1 G ile bunu başarmış gibi görünüyor. Bir golf ayakkabası olan Nike Air Max 1 G, “G” takısını grass kelimesinden yani çimden alıyor. Görebileceğiniz üzere üstünde çimden ilham alan bir malzeme kullanılan ayakkabı, gerçekten çok ilginç görünüyor. Alt tarafı normal olan spor ayakkabı, yeşil bacıkları ve yapay çimler arasında kalan firma logosuyla çok özel bir seçenek oluşturuyor. Satın alındığı zaman 1 yıllık su geçirmezlik garantisiyle geldiği belirtilen Nike Air Max 1 G, ikonik tasarıma radikal bir dokunuş yapıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Nike Air Max 1 G kaça satılacak?

Açıklandığı kadarıyla ayakkabının 140 dolar yurt dışı satış fiyatı bulunuyor. Türkiye’ye gelip gelmeyeceği konusunda bilgi bulunmayan ayakkabı, farklı olmak isteyenleri kendisine çekebilecek gibi görünüyor. Ayakkabının siyah ve beyaz ağırlıklı diğer modellerinin ise 120 dolar yurt dışı fiyatı bulunuyor. Çim görümlü spor ayakkabıyı siz nasıl buldunuz?

İlginizi Çekebilir

Adapt BB resmi tanıtım videosu