reklamı kapat

POPÜLER

Nike Youtube

Nike’tan YouTube temalı yeni model [Video]

YouTube temalı bir Nike ayakkabınız olsun ister miydiniz? Kevin Durant‘ın yeni Nike Zoom KD 12 modeli YouTube’un kırmızısını basket sahalarına getiriyor.

Advertisement

Nike’ın pek çok ilginç iş birliğini görmüştük ancak YouTube ile anlaşmalı yeni Nike Zoom KD 12 modeli şüphesiz en ilginçler arasında yerini alıyor. Kevin Durant serisinin bir parçası olan model YouTube’un kırmızı beyaz temasıyla bütünleşiyor. Platforma 2017’de dahil olan Durant, 770 bin abonesiyle ayakkabının kutu açılış videosunu paylaşmayı da ihmal etmiyor. Tabanında kırmızı rengin hakim olduğu modelin yarı saydam gövdesinde beyaz renk tercih edilmiş. Nike logosu ise YouTube’un logosu kadar kırmızı olmasa da bir parça daha açık, pastel bir tonda diyebiliriz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Ayakkabının dilinde ise YouTube’da görebileceğiniz küçük ikonlar yer alıyor. Oynat, ileri sar, durdur, altyazı gibi ayarların ikonlarına yer verilirken sağ dilde YouTube imzası yer alıyor. Sol dilde ise Kevin Durant yazısına yer verilmiş. Benzer şekilde site içi ikonlar gövdede de yer alıyor. Bağcıklar da elbette modelle uyumlu olacak şekilde kırmızı. Ayakkabının iç kısmına ise ayrı bir detay olarak sitenin arama çubuğu yerleştirilmiş.

Nike Youtube

YouTube ve Nike koleksiyonu 26 Ekim’de satışta

İş birliğine dair detaylar şimdilik paylaşılmazken modelin birkaç gün içinde satışa sunulacağını söyleyebiliriz. 26 Ekim’den itibaren mağazalardaki yerini alacak olan ayakkabı çiftinin yurt dışı fiyatı ise 150 dolar olarak kaydediliyor. Durant’ın paylaştığı videoyu haberin üzerinden izleyebilirsiniz.