reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi CC9 Pro

Merak edilen Xiaomi Mi CC9 Pro hakkında yeni fiyat sızıntısı

Xiaomi Mi CC9 ve Mi CC9e üstüne gelecek Xiaomi Mi CC9 Pro için yeni bilgiler paylaşıldı. Yapılan sızıntı ile eksik kalan tüm detaylar doldu.

Sık sık gündeme gelen Xiaomi Mi CC9 Pro, merak uyandıran telefonlar arasında başı çekiyor. Türkiye’ye Mi A3 Pro olarak gelebileceği aktarılan telefon, yeni sızıntıya göre 6 GB RAM + 128 GB depolama, 8 GB RAM + 128 GB depolama ve 8 GB RAM + 256 GB depolama olmak üzere üç farklı versiyon halinde yolda bulunuyor. Bu versiyonların ise sırasıyla 311 dolar, 339 dolar ve yaklaşık 382 dolar fiyat etiketleri bulunuyor. Buna göre fiyat performans oranı yüksek olan akıllı telefon, artık hemen hemen kesin olarak yukarıdaki tasarımla geliyor. Burada ekrana entegre edilen parmak izi sensörü, ince çerçeveler ve damla çentik karşımıza çıkıyor. Modelin çok ama çok yakında tanıtılması bekleniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi CC9 Pro teknik olarak çok iddialı

Gücünü 8 nm üretim sürecinden çıkan Snapdragon 730G işlemciden alan ve kamera konusunda çok iddialı olan telefonun, arkasında Samsung imzalı 108 megapiksel bir kamera yer alıyor. Bu kameraya arkada 8 megapiksel geniş açı + 12 megapiksel telefoto kamera eşlik ediyor. Maalesef hiçbir kamerada optik görüntü sabitleme sunulmuyor. NFC’sinin olduğu söylenen 27W kablo / 20W kablosuz hızlı şarj destekli 4.000 mAh pile sahip telefon, önündeki çentikte ise Samsung GD1 sensörlü 32 megapiksel kamera taşıyor. Gorilla Glass 6 ile korunan 6,4 inç Full HD+ AMOLED ekranı bulunan telefon, kutusundan Android 10 ile çıkıyor.

İlginizi Çekebilir

Firmanın gelecekten gelen modeli