reklamı kapat

POPÜLER

iPhone 11 Pro, Galaxy Note 10 Plus ve Pixel 4 XL kamera testinde karşı karşıya [Video]

iPhone 11 Pro, Galaxy Note 10 Plus ve Pixel 4 XL kamera testinde karşı karşıya [Video]

2019’un güçlü amiral gemileri Apple iPhone 11 Pro, Samsung Galaxy Note 10 Plus ve Google Pixel 4 XL kamera testinde karşı karşıya geldi;

Mrwhosetheboss YouTube kanalı bu sefer bahsettiğimiz üç amiral gemisini test etti. Bu testin sonucunda üç telefonun da birbirlerine karşı eksileri ve artıları ortaya çıktı. Bu karşılaştırmada genel olarak sunduğu dinamik aralık miktarıyla öne çıkan telefon iPhone 11 Pro oldu. Testin en yeni modeli olan Google Pixel 4 XL ise biraz beklentilerin altında kalmış gibi görünüyor. Fotoğraf ve video konusunda yerini aldığı model Pixel 3 XL kadar ses getirmeyen telefon, bu sefer rakiplerinin önünde değil kafa kafaya bir performans gösteriyor. Gece / düşük ışıkta gelişmiş yapay zeka sistemleriyle gerçekten güzel bir performans ortaya koyan model, ultra geniş açı kamerasının olmaması nedeniyle biraz üzüyor. Bu konuda firmanın çok fazla eleştiri aldığını rahatlıkla söyleyebiliriz. Testin önemli üyesi Samsung Galaxy Note 10 Plus da birçok kalemde dikkat çekmeyi başarıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

iPhone 11 Pro, Galaxy Note 10 Plus ve Pixel 4 XL kamera konusunda dikkat çeken telefonlar

Modellerden Google Pixel 4 XL burada satılmayacağı için Türkiye’deki kullanıcılar için çok da önemli bir konumda değil. Ancak burada satılan iPhone 11 Pro ve Samsung Galaxy Note 10 Plus, bütçesi olanlar için gerçekten harika bir fotoğraf / video kalitesi getiriyor. Burada iPhone 11 Pro’nun birçok kalemde biraz daha önde olduğu görünüyor. Özellikle yukarıda da belirttiğimiz gibi yüksek dinamik aralık ciddi fark yaratıyor.