reklamı kapat

POPÜLER

Google Pixel 4 XL Samsung Galaxy S20 Ultra iPhone 11 Pro Max

Google Pixel 4 XL, Pixel 3 XL, iPhone 11 Pro Max ve Samsung Galaxy S20 Ultra düşük ışık kamera karşılaştırması [Video]

Düşük ışıkta yapılan kamera çekimler akıllı telefonlar için her zaman zorlu bir süreçtir. İyi ışık koşullarında başarılı fotoğraflara imza atan modeller artık düşük ışıkta da başarılı sonuçlara imza atıyor. Google Pixel 4 XL, iPhone 11 Pro max ve Samsung Galaxy S20 Ultra modellerinin kamera performansı mercek altında.

Pixel 4 XL, Google Pixel 3 XL, iPhone 11 Pro Max ve Samsung Galaxy S20 Ultra düşük ışıkta karşı karşıya geldi. In Depth Tech Reviews isimli YouTube kanalı tarafından yapılan karşılaştırma videosunda düşük ışıkta yapılan farklı çekimler gözler önüne seriliyor. Yapılan çekimlerde düşük ışıkta en başarılı modelin Google imzalı modelin olduğu görülüyor. Sunduğu detaylarla rakiplerini geride bırakan model aynı zamanda düşük ışıkta en düşük gren seviyesini sunuyor. iPhone 11 Pro Max modeli ise paylaşılan videoda en çok grenin olduğu model olarak göze çarpıyor. Galaxy S20 Ultra ve 11 Pro Max bazı çekimlerde iyi performans sergilese de düşük ışıkta Google Pixel 4 XL’nin gerisinde kalıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Google Pixel 4 XL kameralarıyla dikkat çekiyor

Google imzalı telefonun arkasında iPhone 11 Pro’larda da olduğu gibi geniş bir kamera modülü bulunuyor. Burada optik ve elektronik sabitleme yapabilen 12 megapiksel F1.7 + 16 megapiksel 2x telefoto kameralar bir araya geliyor. Yapay zekadan sonuna kadar yararlanan telefon saniyede 30 kare 4K video kaydına destek veriyor. Google imzalı telefon hakkındaki detaylara buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

İlgili video