reklamı kapat

POPÜLER

PlayStation temalı Nike spor ayakkabı

PlayStation temalı iki yeni Nike modeli sızdı

Nike ve Sony iş birliğinde yeni PlayStation temalı spor ayakkabılar geliyor. Klasik modelin yanı sıra DUALSHOCK esintili bir versiyon da bulunuyor.

Nike ve Sony’nin iş birliğinde hazırlanan PlayStation temalı spor ayakkabı modellerine yenileri ekleniyor. py_rates tarafından sızdırılan modellerde bir klasik PlayStation temalı versiyon bir de daha moden bir versiyon görünüyor. Paul George tasarımlı modellerden klasik olan gri gövde ile geliyor. Koyu sarı Nike logosuna bağcıkların üzerinde renkli PlayStation logosu eşlik ediyor. Diğer model ise beyaz gövdeye sahip. Nike’ın logosunun renkli tercih edildiği bu modelde PlayStation’ın logosu ise beyaz renkte. Tabanlarında DUALSHOCK ışıklandırmasının esintilerini hissettiren model topuk kısmında da renkli noktacıklarla öne çıkıyor. Her iki modelin de arka topuğunda Paul George imzası görünüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Nike modellerinin fiyatları da sızdı

Tasarımın yanı sıra yeni modellerin fiyatları da sızmış durumda. Gri, klasik modelin yurt dışında 90 dolardan satışa sunulacağı belirtiliyor. Beyaz ve modern versiyon 110 dolardan alıcı bulacak. Sızıntı ise çıkış tarihine ilişkin bir bilgi içermiyor. Henüz her iki firmadan resmi bir açıklama yapılmadı. Aynı şekilde modellerin sınırlı sayıda olup olmayacağı da merak konusu.

İlginizi çekebilir

Daha önce hazırlanan basketbol ayakkabısı