reklamı kapat

POPÜLER

Game of Thrones oyununun tanıtım videosu yayında [Video]

Kaliforniyalı oyun geliştiricisi Telltale’in Game of Thrones oyun serisinin ilki Iron From Ice’ın tanıtım videosu yayınlandı. Video, TV dizisinin ikonik yüzleri ile epik sahnelerini oyun platformuna iddialı bir şekilde taşıyor.

Game of Thrones Iron From Ice, bu haftadan itibaren çeşitli platformlarda yayınlanmaya başlanacak. Geliştirici şirket, oyunun gerek mobil ve konsol gerekse PC ve Mac platformlarındaki yayınından önce, resmi  YouTube hesabı üzerinden paylaştığı yeni tanıtım videosu ile heyecanın dozunu artırmayı başardı.

Game of Thrones Iron From Ice’ın tanıtım videosunda Margaery Tyrell’dan Cersei Lannister’a, Tyrion Lannister’dan Ramsay Bolton’a dizinin çarpıcı karakterleri, güçlü sinematiklerle karşımıza çıkıyor. Tyrion Lannister, sinirli şekilde nasihat verirken, Margaery Tyrell’da soğukkanlı duruşuyla dikkat çeken Cersei’den bazı taleplerde bulunuyor. Oyunun öncesindeki giriş sinematiğinde atmosfer, yüz modellemeleri, çevre kaplamaları ve detaylar gayet iyi görünüyor.

Oyun; Mac, Windows ve PS4 versiyonları ile yarından itibaren ABD’de yayınlanmaya başlıyor. Avrupa’da ise Windows, Mac, PS4, Xbox 360, Xbox One için 3 Aralık’ta yayınlanıyor. Game of Thrones Iron From Ice, iOS platformuna 4 Aralık’ta geliyor. Android için aralık ayında gelecek olan yapımın PS3 sürümü ise 9 Aralık tarihinde oyuncularla buluşacak.

VİDEO