reklamı kapat

POPÜLER

three eyed raven

Game of Thrones 5. sezona ait yeni görüntüler geldi [Video]

George R.R. Martin‘in sevdiğimiz Game of Thrones karakterlerini öldürmekten keyif aldığı kadar dizinin yapımcıları da izleyicileri heyecanlandırmaktan keyif alıyor. Geçtiğimiz haftalarda yayınlanan kısacık tanıtım videosundan sonra 5. sezona ait yeni görüntüler geldi.

Diziyle ilgili yeni haberleri vermek üzere açtığı web sitesi Three Eyed Raven’da yayınlanan video, ilk tanıtım videosundan bile daha kısa. Tanıtım videosunun tanıtım videosu niteliğindeki 5 saniyelik görüntülerde; yakın planda Sansa’yı, karanlıklar içinde Tyrion’u, bir kapının ardından Cersei’yi ve üç gözlü kargayı görebiliyoruz.

Videonun tuhaflığı konusunda açıklama yapmak gerekirse; Three Eyed Raven web sitesinin yayınladığı bu video, siteye ancak SMS ile kaydolunduktan sonra alınabiliyor. Söz konusu özellik her ülkede kullanıma açık olmadığı için bir YouTube kullanıcısı zorlukla almayı başardığı görüntüleri bu şekilde yayınlamak zorunda kalmış. Game of Thrones yapımcılarından artık daha tatmin edici ve daha uzun videolar bekliyoruz.

VİDEO