reklamı kapat

POPÜLER

Huawei TalkBand B5

Şık tasarımlı Huawei TalkBand B5’in tanıtım tarihi de netleşti

Huawei‘nin geçtiğimiz gün ortaya çıkan TalkBand B5 modelinin resmi tanıtım tarihi belli oldu. Ailenin son üyesi için çok az kaldı.

Huawei TalkBand B5, hatırlarsınız ilk defa Evan Blass tarafından karşımıza çıkartılmıştı. Akıllı bileklik ile Bluetooth kulaklığı bir araya getiren TalkBand serisinin son üyesi B5, B3’ün üzerine B4’ü atlayarak geliyor. Bugün yapılan resmi açıklamaya göreyse ürün resmi olarak 18 Temmuz tarihinde lanse ediliyor. Direkt olarak Huawei Nova 3 ile beraber tanıtılacak ürün, kullanışlı bir altyapı üzerine kuruluyor. Telefon görüşmesi amaçlı Bluetooth kulaklığı bir akıllı bileklik haline getiren konsept, deneyen kullanıcılar tarafından oldukça beğeniliyor. Üzerinde renkli bir dokunmatik ekran yer alan Huawei TalkBand B5, halen hiçbir teknik detay kazanmıyor. Deri ve alüminyum kayışlarla elde edilebilecek ürün, alt bölümüne bir nabız sensörü taşıyor. Bünyesindeki sensörler ile aktivite takibi (Koşu, yürüyüş vb.) yapabilen ürün, akıllı telefonlarla Bluetooth üzerinden bağlantı kuruyor. Burada birçok bildirim hakkında bileklikten bilgi sahibi olunabiliyor. Silikon kayışlarının da çıkacağı belirtilen ürün, aktif kişiler için gerçekten iyi duruyor.

Huawei TalkBand B5

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Huawei TalkBand B5 Türkiye’de de satılacak

Diğer modeller gibi Türkiye’de de satışı yapılacak ürün, uygun fiyatlı sunulursa oldukça öne çıkabilir gibi duruyor. Ancak fiyat konuda henüz bir detay yer almıyor.

İlgili Video

Xiaomi Mi Band 3 tanıtım videosu