reklamı kapat

POPÜLER

Huawei TalkBand B6 akıllı bileklik

Akıllı bileklik Huawei TalkBand B6 ile tanışacağımız tarih belli oldu

Hibrit yapıdaki giyilebilir cihaz Huawei TalkBand B6 için resmi tarih kısa süre önce verildi. Model çok yakında kendisini tüm detaylarıyla gösteriyor.

Bildiğiniz üzere telefon görüşmesi amaçlı Bluetooth kulaklığı bir akıllı bileklik haline getiren Huawei TalkBand B5 üstüne yolda olan Huawei TalkBand B6, resmi açıklamaya göre 30 Temmuz tarihinde resmi olarak karşımıza çıkıyor. Halen satış fiyatı sızmayan ürün, daha önce ortaya çıkanlara bakarsak B5’e oranla daha büyük 1,53 inç boyutunda kavisli AMOLED ekran taşıyor ve gücünü Kirin A1 işlemciden alıyor. Nabız ölçüm yeteneği bulunan ürün, Bluetooth 5.1 desteğine sahip ve açık alanda 150 metre içerisinde telefondan uzakta telefon görüşmesi yapılmasına imkan tanıyor. FIRSTBEAT isimli profesyonel bir spor koçuna sahip olduğu da aktarılan model, aynı zamanda bir sesli asistanı da beraberinde getiriyor. Farklı renk seçenekleri bulunan akıllı bileklik, hazırlanan saat arayüzlerinde birçok konuda bilgi verebiliyor.

Huawei TalkBand B6

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Huawei TalkBand B6 dikkat çekecek bir oyun

Türkiye’de satılmasını beklenmeyen ancak yine de bu konuda bir sürpriz yapma ihtimali olan ürün, aktarıldığı kadarıyla USB-C üzerinden şarj edilebiliyor. Henüz kullanım süresi sızmayan model, 2018’de gelen B5’i birçok kalemde ileriye taşıyacak gibi görünüyor. Bunun da arkasında elbette çok yetenekli Kirin A1 yer alıyor.

İlgili Video

Elektrikli geleceğin iç gıcıklayan sesiyle tanışın