reklamı kapat

POPÜLER

Hibrit akıllı bileklik Huawei TalkBand B6 hakkında yeni bilgiler

Hibrit yapıdaki giyilebilir cihaz Huawei TalkBand B6 tanıtımı öncesinde yeni detaylar ile gündemde yer alıyor. İşte bilinmesi gerekenler;

Telefon görüşmesi amaçlı Bluetooth kulaklığı bir akıllı bileklik haline getiren Huawei TalkBand B5 üstüne yolda olan Huawei TalkBand B6, geçtiğimiz günlerde ilk sızıntıyla gündeme gelmişti. Tasarımsal olarak B5’in yapısını aynı şekilde devam ettiren model, yeni bilgilere göre dört farklı renk seçeneğiyle yolda bulunuyor. Bluetooth kulaklık olarak da kullanılabildiği için kayışından çıkarmanın kolay olduğu model, özellikle gümüş renkli metal kayışa sahip sürümüyle dikkat çekiyor. Daha önce söylendiği kadarıyla B5’e oranla daha büyük 1,53 inç boyutunda kavisli AMOLED ekran taşıyan TalkBand B6, gücünü giyilebilir cihazlara özel yetenekli işlemci Kirin A1‘den alıyor. Nabız ölçüm yeteneği bulunan ürün, Bluetooth 5.1 desteğine sahip ve açık alanda 150 metre içerisinde telefondan uzakta telefon görüşmesi yapılmasına imkan tanıyor deniyor. FIRSTBEAT isimli profesyonel bir spor koçuna sahip olduğu da aktarılan model, aynı zamanda bir sesli asistanı da beraberinde getiriyor.

Huawei TalkBand B6

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Huawei TalkBand B6 fiyatı merak konusu

Fakat halen giyilebilir ürünün ne zaman satılacağı ya da kaça satılacağı bilinmiyor. Daha önce de söylediğimiz gibi çok pahalı olması beklenmeyen TalkBand B6, Kirin A1’in getirdiği önemli imkanlar ile çok yetenekli olacak gibi görünüyor. Bu modelin özellikle Huawei telefonlar ile üstün bir bağlantı yeteneği bulunuyor. Ürünün Türkiye’de satışı ise pek beklenmiyor. Yine bu konuda net bir açıklama yok.

İlgili Video

Elektrikli geleceğin iç gıcıklayan sesiyle tanışın