reklamı kapat

POPÜLER

Huawei TalkBand B5

Şık tasarımıyla göz olduran “Huawei TalkBand B5” ortaya çıktı

P20 ve P20 Pro ailesiyle fırtına gibi esne Huawei‘nin bugün yeni TalkBand B5 modeli ortaya çıktı. Evan Blass’tan gelen ilk görsel, şık bir modelin yolda olduğunu gösteriyor.

TalkBand B3‘ün üzerine B4’ü atlayarak geleceği görülen Huawei TalkBand B5, ilk defa Evan Blass tarafından karşımıza çıkartıldı. Akıllı bileklik ile Bluetooth kulaklığı bir araya getiren TalkBand serisi, aynı sevilen yapıyı B5 modelinde de devam ettiriyor. Temel olarak telefon görüşmesi amaçlı Bluetooth kulaklığı bir akıllı bileklik haline getiren konsept, kullanıcılar tarafından oldukça beğeniliyor. Üzerinde renkli bir dokunmatik ekran yer alan Huawei TalkBand B5, henüz hiçbir teknik detay kazanmıyor. Deri ve alüminyum kayışlarla elde edilebilecek ürün, alt bölümüne bir nabız sensörüne de sahip. Bünyesindeki sensörler ile aktivite takibi (Koşu, yürüyüş vb.) yapabilen ürün, akıllı telefonlarla Bluetooth üzerinden bağlantı kuruyor. Burada birçok bildirim hakkında bileklikten bilgi sahibi olunabiliyor. Silikon kayışlarının da çıkacağı belirtilen ürün, aktif kişiler için çok kullanışlı görünüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

“Huawei TalkBand B5”

Henüz ne zaman tanıtılacağı hakkına bilgi olmayan cihazın, kullanıcılara güzel bir seçenek daha vereceği görülüyor. Fiyat performans oranının yüksek olacağı tahmin edilen en yeni TalkBand, gövde boyutu açısından ailenin geri kalanıyla aynı görünüyor.

İlgili Video

Bu da Xiaomi’nin en son akıllı bileklik modeli