reklamı kapat

POPÜLER

Star Wars

Star Wars’a Doctor Who’dan oyuncu takviyesi

Beyaz perdenin en başarılı serileri arasında yer alan Star Wars yakında dokuzuncu filmle karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Çalışmaları büyük bir gizlilikle yürütülen filmin oyuncu kadrosuna eski bir Doctor Who yıldızı katıldı.

Yeni üçlemenin hikayesinde önemli bir dönüm noktası olmasını beklediğimiz Star Wars 9 pek çok farklı iddiayla gündeme geliyor. Filmin konusu ve yaşanacaklar özenle gizli tutuluyor. Öyle ki daha filmin tam adını bile bilmiyoruz. Fakat perde arkasında çalışmalar hız kazanıyor gibi görünüyor. Oyuncu kadrosuna dahil olan son isim Matt Smith oldu.

İngiltere’nin efsane dizilerinden Doctor Who’da 11. Doktor olarak seyrettiğimiz oyuncu daha sonra farklı projelerde de karşımıza çıktı. Bunlardan en dikkat çekeni Netflix’in Kraliçe Elizabeth’in hayatını konu ettiği The Crown olmuştu. Sevilen oyuncu burada Prens Philip’e hayat vermişti. Şimdi onun Star Wars dünyasına dahil olduğu ortaya çıktı. Fakat Matt Smith‘in canlandıracağı karakter sır gibi saklanıyor. Değil hikayedeki yeri karakterin adı bile bilinmiyor. Hatta onu karanlık tarafta mı göreceğiz, yoksa isyancıların yanında mı, o bile belli değil.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Açıkçası Matt Smith’in karanlık tarafa yakışacağını düşünüyoruz. Fakat söz konusu 11. Doktor olsaydı isyancılara büyük yardımı dokunurdu. Bakalım sevilen oyuncunun gizemli rolünün ardından ne çıkacak?

İlgili video

Solo: A Star Wars Story fragmanı