reklamı kapat

POPÜLER

Tüm detaylarıyla sızdığı iddia edilen Avengers 4 fragmanı Avengers: Annihilation

Tüm detaylarıyla sızdığı iddia edilen Avengers 4 fragmanı

Henüz bir fragmanını dahi göremediğimiz Avengers 4, yeni bir sızıntıyla karşı karşıya. Reddit’te yer alan bir gönderi tüm fragmanı ortaya seriyor.

Reddit’te ortalığı karıştıran bir Avengers 4 başlığı kısa sürede viral olduktan sonra hızla silindi. Bu hayli ilginç bir durum zira Reddit’ten bir gönderinin kaldırılma durumu genellikle dışarıdan gelen bir “şikayet” üzerine yapılıyor. Bu yüzden sızıntının aniden kaybolması doğru olabileceğine işaret ediyor. Üstelik öyle küçük bir sızıntıdan da bahsetmiyoruz. Reddit kullanıcısı fragmanı olduğu gibi, baştan sona anlattığını iddia ediyor. Sızıntıda Avengers 4 adının ise geçtiğimiz günlerde sızan ve henüz resmi olarak doğrulanmayan Avengers: Annihilation olduğu iddia ediliyor. Peki kullanıcının tarif ettiği fragmanda neler oluyor?

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Saniye saniye fragmanın anlatımı

Reddit kullanıcısının kısa sürede kaldırılan Avengers 4 fragman gönderisi şu şekilde:

“Fragman Sonsuzluk Eldiveni ile başlıyor. Kamera Sonsuzluk Eldiveni’ne odaklanırken arkada Tony Stark’ın sesi giriyor: ‘Kaybetmeye mahkumduk.” O sırada destansı bir müzik başlıyor. Wakanda’ya Quinjet inerken Steve Rogers’ın sesi duyuluyor: ‘Çok fazla ilerleme kaydettik.’ Tony ve Nebula jetten iniyor ve kalan Avengers üyelerine yaklaşıyor. Steve rahatlayarak “Tony” diyor. Tony yenilmiş bir görüntü ve titreyen ellerle Captain America’ya bakıyor ve Marvel Studios logosu beliriyor.

2012’deki Avengers’ta yer alan New York savaşını görüyoruz. Loki’nin Stark kulesinin tepesindeki şaşkınlığı beliriyor. Daha sonra Wakanda’da M’Baku’yu tahtta görüyoruz yeni korumalarıyla beraber. Shuri ve Banner laboratuvarda yeni bir proje üzerinde çalışıyor. Black Widow ise tam kostümüyle Hawkeye’ın Age of Ultron’daki evinde bulunuyor. Etraf tamamen dağınık ve birbirine girmiş bir şekilde görünüyor. Black Widow bir çeşit harita üzerinde fotoğraflar ve mekanlarla bir şeyler arıyor. Kısa bir Thanos görüntüsü giriyor. Thanos elinde uzun bir kılıçla New York sokaklarında yürüyor. Bir sonraki sahnede ise karanlık, kapşonlu bir insan figürü parıldayan gözleriyle elindeki yay ve okla hedef alıyor ve kameraya doğru oku bırakıyor.

Kuantum evreninden görüntüler giriyor ve Scott Lang görünüyor. Daha sonra uzayda bir görüntü giriyor ve Thor ile Valkyrie Kree gemisinde görünüyor. Thor ‘Tüm bunlar doğruysa sen evrenin son umudusun. Artık öyle bir şey varsa tabii.’ diyor. Bir sonraki çekimde daha yaşlı ve kararlı bir Tony Stark’ın SHIELD ana merkezinde yürüdüğü görünüyor. Daha sonra Banner’ın spandex içinde korkuyla bir şeylerden kaçtığı ekrana geliyor. Bir sonraki sahnede ise Ant-Man bir anda terk edilmiş bir yere ‘ışınlanıyor’. Şaşkınlıkla sağa sola bakıyor.

Daha sonra Captain Marvel’ı görüyoruz, yumruğunu savururken gözleri parlıyor. Thanos ve Ruh Taşı’nda hapsolmuş genç Gamora görünüyor. Loki ve Thor Chitauri ile savaşırken görünüyor ve Tony Steve’e Wakanda taht odasında yeni bir kalkan veriyor. Burada sahne kesiliyor ve Tony turuncu bir evrak çantasını açıyor. Scott o sırada ona parlayan bir bileklik uzatırken Tony ‘Nasıl? Bu mümkün mü?’ diye soruyor. Iron Man ve Ant-Man’in Kuantum evreninde seyahat ettikleri görünüyor ve 2012 New York savaşına dönüyorlar. Son sahne ise Sonsuzluk Taşı’nın Thanos’un Sonsuzluk Eldiveninden yok olduğunu gösteriyor.

Filmin adı Avengers: Annihilation olarak beliriyor. Kapanışta ise Hulk’ın SHIELD’da Black Widow ve Steve ile eğitime başladığı görünüyor. Steve Hulk’ın neden bu kadar kendini adamış bir şekilde çalıştığını sorduğunda kahramanımız Banner’ın sesiyle cevap veriyor: “Rövanşım yaklaşıyor. Hissediyorum.”

Fragmanın gerçek olup olmadığını zaman gösterecek. Ancak Avengers 4 için şimdiden heyecanlandırdığını söyleyebiliriz.

İlginizi çekebilir

Deadly Class fragmanı